تاکید قاطعانه‌ی دکتر گرمابی به استاندار، مبنی بر لزوم احداث فرودگاه نیشابور

احداث فرودگاه نیشابور

تاکید قاطعانه‌ی دکتر گرمابی به استاندار، مبنی بر لزوم احداث فرودگاه نیشابور

750 500 مسئول فضای مجازی

تاکید قاطعانه‌ی دکتر گرمابی به استاندار، مبنی بر لزوم احداث فرودگاه نیشابور: این تقاضای چند دهه‌ی مردم نیشابور است‌‌.

لزوم مساعدت در تکمیل زیرساخت‌های شهرستان از محل پرداخت مالیات

حضور دکتر گرمابی در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان نیشابور به اتفاق استاندار، معاونین استاندار، مدیران ستادی کل، مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی

نماینده‌ی مردم ضمن خیر مقدم به مهمانان استانی، ابراز امیدواری کرد که تحقق اعتبارات وعده داده شده در سفر رئیس‌جمهور به نیشابور، بخشی از مشکلات این شهرستان را حل کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی، بر اساس آخرین اطّلاعات و تحلیل‌ها، رشد گردش‌گری و صنعت را در قرن حاضر، بیش از سایر حوزه‌ها محتمل دانست و افزود: ” نیشابور؛ سومین شهر بزرگ شرق کشور به لحاظ جمعیت و قطب کشاورزی و دام‌داری است و آینده‌یِ اقتصادیِ این شهر بر سه مبنای صنعت، کشاورزی – دام‌داری و گردش‌گری استوار خواهد بود.” این استاد تمامِ دانشگاه، یکی از پیش‌نیازهای تقویت صنعت گردش‌گری را در نیشابور، بحث هتل‌داری برشمرد و مژده داد که هتل چهار ستاره‌ی نیشابور به زودی افتتاح خواهد شد.

دکتر گرمابی افزود: فرودگاه مشهد فاصله‌ای ۱۲۰ کیلومتری تا نیشابور دارد و صحبت از ایجاد فرودگاهی دیگر در منطقه‌ی ملک‌آباد مشهد در میان است که البته امکان تاسیس آن بیش از ۲۰ سال تخمین زده شده است، از این رو احداث فرودگاه نیشابور که خواسته‌ی چند دهه‌ی مردم نیشابور نیز به شمار می‌آید، همزمان با واردات ۶ فروند هواپیمای کوچک ATR به کشور و احتمال ورود تعداد بیشتری از آن، درخواستی معقول، مطلوب و ممکن به نظر می‌رسد.

ایشان در بخشی دیگری از سخنان خود افزود: در نیشابور ۳ هزار و ۷۰۰ شرکت وجود دارد که مالیات می‌پردازند. مجتمع فولاد نیز ۸ درصد مالیات کلّ استان را می‌پردازد، در نتیجه باید از این منابع برای تکمیل زیرساخت‌های حوزه‌ی انتخابیه بهره برد.

گفتنی است پافشاری دکتر گرمابی درباره‌ی احداث فرودگاه نیشابور، پیرو اقدامات و پیگیری‌های مجدّانه‌ای است که مدتها پیش از این توسط نماینده‌ی مردم و همکاری برخی از شهروندان آغاز گردیده و همچنان نیز ادامه دارد و گزارش مشروح آن جهت اطلاع همشهریان ارجمند به زودی تقدیم خواهد شد.

۲۸ خرداد ۹۷

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰