اخبار خوش بودجه‌ برای شهرستان های نیشابور و فیروزه

اخبار خوش بودجه‌ شهرستان های نیشابور

اخبار خوش بودجه‌ برای شهرستان های نیشابور و فیروزه

750 500 مسئول فضای مجازی

در پی درخواست دکتر گرمابی از متخصصان و صاحب‌نظران برای تهیّه‌ی طرح‌های قابل اجرا در حوزه‌ی نیشابور و فیروزه و ارائه به رئیس‌جمهور در آستانه‌یِ سفر ایشان به این منطقه و تشکیل کارگروهی به این منظور، جلسه‌ای با حضور نماینده‌ی مردم، مسئولانِ اجراییِ شهرستان‌های نیشابور و فیروزه تشکیل و پیرامون این موضوع، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه دکتر گرمابی با اشاره به دیدار ۲۹ فروردین خود به همراه اعضای مجمع نمایندگان استان با معاون اول رئیس‌جمهور، مواردی که به عنوان درخواست مردم این دیار با ایشان مطرح کرده بود را برشمرده و سپس معاون فرماندار، فهرست پیشنهادهای فرمانداری به هیأت دولت را قرائت کرد. همچنین مسئول کارگروه‌های تخصصی مشورتی دکتر گرمابی نیز طرح‌های بررسی شده در کارگروه ویژه‌‌ای که بدین منظور سامان یافته و در موضوعات مطرح شده قرار نداشت را به حاضران ارائه کرد که طرح‌های مزبور نیز در لیست نهاییِ بررسی قرار گرفت.

روسای دانشگاه‌های نیشابور و دانشکده‌یپزشکی نیز از دیگر حاضران در این جلسه بودند که پیشنهادهای مرتبط با حیطه‌یِ کاری خود را ارائه کردند.

🔹مسئولان و بخش‌دارانی از شهرستان فیروزه نیز به ارائه‌ی فهرستِ طرح‌هایِ مورد نظرشان پرداختند.

🔹شکل ارائه‌ی درخواست‌ها در این جلسه به دو صورتِ:
الف) ارائه به شخص رئیس‌جمهور
ب) ارائه به وزرا
اعلام شد که شامل دو دسته درخواست‌های اهم و مهم می‌گردد.

🔹در این جلسه دکتر گرمابی از اخذ موافقت به منظور تخصیصِ بودجه‌ی اختصاصی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان به دو شهرستان حوزه‌یِ انتخابیّه‌یِ خود در سفر رئیس‌جمهور خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با کمک و هماهنگی دیگر مسئولان، این مبلغ در زمان حضور رئیس‌جمهور و هیئت دولت افزایش یابد.

🔹 دکتر گرمابی همچنین از مردم نیز خواست با حضور و استقبالِ گسترده‌ی خود از رئیس‌جمهور و هیئت همراه، به بهره‌گیری از این فرصت برای اعتلای این دیار، یاری رسانند.

🔹گفتنی‌ست طرح‌های نیمه‌تمامِ پیشین همچون ورزشگاه انقلاب، و نیز ارتقای بخش‌ها، انجام پروژه‌یِ جاده‌ی حرم تا حرم، ساماندهى مجموعه‌هایِ خيّام و عطّار، به‌سازیِ محور نيشابور – فيروزه، به سرانجام رساندنِ پروژه‌یِ افلاک‌نما، بیمارستان سوم نیشابور و ارتقای دانشگاه‌ها و امکان‌سنجی و ساختِ فرودگاه از جمله مواردی است که در فهرستِ درخواست‌ها از رئیس‌جمهور قرار دارد.

۱۰ اردیبهشت ۹۷

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰