همراهی دکتر گرمابی، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر و سایر مسئولان شهرستان در افتتاح هتل چهار ستاره‌ی امیران

افتتاح هتل چهار ستاره‌ی امیران

همراهی دکتر گرمابی، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر و سایر مسئولان شهرستان در افتتاح هتل چهار ستاره‌ی امیران

750 500 مسئول فضای مجازی

دکتر گرمابی در مراسم افتتاح هتل چهار ستاره‌ی امیران ، ضمن تبریک به خانواده‌ی امیران و مردم شهرستان برای افتتاح این پروژه، بیان کرد: باید کسی عاشق نیشابور و مردم این شهر باشد تا ۶۰ میلیارد تومان به اضافه‌ی زمینِ پروژه را برای این شهر سرمایه‌گذاری کند.

ایشان افزود: من بابت انتخاب مدیرعامل مجموعه هم تبریک می‌گویم که فردی متخصص برای این کار برگزیده شده است.

دکتر گرمابی ادامه داد: کارشناسان اقتصاد معتقدند در قرن حاضر، دو صنعت گردشگری و IT مسیر توسعه را بیش از سایر صنایع خواهند پیمود، یکی از دلایل آن این است که در بعضى از كشورهاى اروپايى به دلیل درآمد کافی و افزايش اتوماسيون و استفاده از ربات‌ها، کار مازادی برای انجام دادن نیست و در همین رابطه، تعطیلی ۳ روز در هفته پیشنهاد شده است. بنا بر اين اروپاییان برای گذران وقت آزاد به گردشگری روی خواهند آورد و این صنعت جای رشد زیادی دارد.

ما نیز باید در کشور و شهرستان، زیرساخت‌های آن را فراهم کنیم، یکی از این زیرساخت‌ها اقامتگاه‌ها هستند که باید برای طبقات مختلف ایجاد شود.

دکتر گرمابی افزود: من پیگیر احداث فرودگاه نیشابور هستم تا با وجود هتل و فرودگاه، گردشگران مدت طولانی‌تری در نیشابور ماندگار شوند؛ نیشابور در کنار اصفهان و شیراز، به عنوان ۳ شهرِ مقصد گردشگری تعیین شده است و این به معنای وجود ظرفیت‌های فراوان در این شهر است.

ایشان اضافه کرد: طبق آمارِ آژانس‌های مسافرتی نیشابور، در هفته حدود ۵۰۰ بلیط هواپیمایی مشهد-تهران صادر می‌شود. این جدا از آمارهای آژانس‌های مشهد، ‌ تهران و نیز خریدهای اینترنتی است كه آمار واقعى را بسيار افزايش مى‌دهد و از نظر اقتصادى احداث فرودگاه را توجيه مى كند. فرودگاه می‌تواند بستر توسعه‌ی گردشگری و به تبع آن رشد اقتصادی برای شهر باشد، ما نیز تلاش می‌کنیم سایر مسئولان را برای دریافت اعتبار آن متقاعد کنیم.

۳۱ خرداد ۹۷

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰