اینترنت کشور در مقایسه با درآمد مردم ارزان نیست/هزینه تماس‌های قطع شده نباید دریافت شود

اینترنت کشور در مقایسه با درآمد مردم ارزان نیست/هزینه تماس‌های قطع شده نباید دریافت شود

675 340 کارگروه فضای مجازی

حمید گرمابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نظارت‌های دولت بر عملکرد اپراتورهای تلفن همراه، اظهار داشت: نظارت‌ بر اپراتورهای تلفن همراهی به میزان کافی بوده، این اپراتورها خصوصی هستند و نظارت دولت بر آنها لازم است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اینترنت کشور به نسبت درآمدهای جامعه ارزان نیست، گفت: می‌توان با توجه به تعداد بالای مشتریان اینترنت و تلفن همراه هزینه‌ها توسط اپراتورها کاهش پیدا کند که این مسئله نیز نیاز به کنترل بیشتر دارد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قطع و وصل اولیه تماس‌های خطوط تلفن همراه در بسیاری از موارد به‌علت بروز اشکال در سیستم اپراتور و عدم پوشش کافی آن است، ادامه داد: در شرایطی که هنوز چند ثانیه از شروع مکالمه نگذشته تماس قطع می‌شود.

وی اضافه کرد: در برخی از مواقع چندین بار این مسئله بدون ارائه سرویس مناسب به مصرف کننده تکرار و هزینه آن نیز در نظر گرفته می‌شود که باید به این مسئله نیز توجه شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه باید در شرایطی که تماس قطع شده هزینه تماس از مشتری دریافت نشود تا عدم ارائه سرویس‌دهی مناسب تا حدودی جبران شود، خاطرنشان کرد: سرویس‌های اینترنت نیز باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا اینترنت در کشور ما در مقایسه با درآمد مردم هنوز ارزان نیست که باید بر روی قیمت‌ها کنترل بیشتری صورت بگیرد.

لینک خبر در خبرگزاری خانه ملت

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰