تاخیر بوجود آمده برای معرفی آقایان اردکانیان و غلامی مقداری زیاد بود و رییس جمهور در آخرین مهلت داده شده این کار را انجام دادند.

دکتر حمید گرمابی

تاخیر بوجود آمده برای معرفی آقایان اردکانیان و غلامی مقداری زیاد بود و رییس جمهور در آخرین مهلت داده شده این کار را انجام دادند.

640 426 کارگروه فضای مجازی
حمید گرمابی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: تاخیر بوجود آمده برای معرفی آقایان اردکانیان و غلامی مقداری زیاد بود و رییس جمهور در آخرین مهلت داده شده این کار را انجام دادند.

وی افزود: احتمال معرفی آقای اردکانیان از ابتدا مطرح بود اما خبر آقای غلامی را ما اخیرا شنیدیم و به نظر می‌رسد بعد از گزینه های متفاوتی که بنا به دلایلی مورد قبول قرار نگرفتند ایشان معرفی شده و احتمالا در گرفتن رای اعتماد به مشکل خواهند خورد و رای حداقلی خواهند آورد.

گرمابی بیان کرد: آقای غلامی تاکنون مسئولیت بزرگی نداشته اند و در دوران مسئولیت شان در دانشگاه همدان هم مقداری حواشی دانشجویی در موردشان گزارش شده است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آقای اردکانیان چهره شناخته شده و بین‌المللی هستند و با توجه به تخصصی که در حوزه آب دارند و مشکل امروز کشورمان هم این موضوع است امیدواریم بتوانند قدم‌های مناسبی را با پتانسیل‌های آن مجموعه در حوزه آب بردارند.

گرمابی خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش عالی در دوره‌های اخیر مشکلات متنوعی وجود داشته و حساسیت‌های زیادی روی این موضوع وجود دارد و باعث شده تا از ظرفیت های توانمند این حوزه محروم شویم.

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰