گزارش حضور و اهم مطالب بیان‌شده‌ی دکتر گرمابی در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان فیروزه

جلسه‌ی شورای اداری شهرستان فیروزه

گزارش حضور و اهم مطالب بیان‌شده‌ی دکتر گرمابی در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان فیروزه

750 500 مسئول فضای مجازی

دکتر گرمابی در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان فیروزه با تبریک هفته‌ی قوه قضاییه بیان کرد: اختصاص ۱۵ میلیارد تومان بابت تکمیل جاده‌ی نیشابور-فیروزه در سفر رییس جمهور تصویب شد که ۸ میلیارد تومان از آن، بدهی به پیمانکار پروژه است.
۴ میلیارد تومان نیز برای انتقال آب سدّ بار به فیروزه مقرر شد و ١٠ میلیارد تومان هم توانستیم با اتفاق خانم چنارانی از محلّ اصلاح بودجه برای این پروژه در نظر گرفته شود که در مجموع مبلغ خوبی است.
۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای مجموعه‌ی ورزشی شهرستان فیروزه اختصاص یافته که این مبلغ با توجه به این‌که سال گذشته صفر بود و از بودجه‌ی اختصاصی ورزشِ نیشابور نیز بیشتر است، مبلغ خوبی است تا فیروزه هم صاحب مجموعه‌ی ورزشی شود.

دکتر گرمابی با اشاره به مصرف آب در کشت گلخانه‌ای به میزان یک دهمِ دیگر کشت‌ها و لزوم تقویت اشتغال روستایی ، خواستار روی‌آوریِ کشاورزان به این نوع کشت و استفاده از تسهيلات كم بهره‌ی تخصيص داده شده در اين مورد شد.

در این جلسه، فرماندار، امام جمعه، فرماندهان نظامى و مدیران دستگاه‌های اداری شهرستان حضور داشتند، رئیس دادگستری و رئیس سازمان جهاد کشاورزی به مناسبت هفته‌ی جهاد کشاورزی و هفته‌ی قوه‌ی قضاییه، اقدام به ارائه‌ی گزارش کردند.

۳۱ خرداد ۹۷

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰