جلسه‌ دکتر گرمابی و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با رئیس و شورای اداری شهرستان فیروزه

جلسه‌ دکتر گرمابی و اعضای کمیسیون

جلسه‌ دکتر گرمابی و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با رئیس و شورای اداری شهرستان فیروزه

750 500 مسئول فضای مجازی

جلسه‌ دکتر گرمابی و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با رئیس و شورای اداری شهرستان فیروزه

دکتر گرمابی در این جلسه ضمن تشکر و خیر مقدم بابت حضور اعضای کمیسیون در شهرستان، بیان کرد: حضور اعضای کمیسیون در شهرستان حتما مغتنم است، پایه‌ی مباحث فرهنگی در نیشابور و فیروزه مهیاست، همان‌طور که فرماندار و مسئولان شهرستان فیروزه برای توسعه‌ی آن تلاش می‌کنند من و خانم چنارانی هم در مجلس برای رفع کمبودهای آن می‌کوشیم.

ایشان افزود: کمتر از ۱۰ سال از شهرستان شدن فیروزه می‌گذرد و همچنان در محرومیت به سر می‌برد، اما باید دست به دست هم دهیم تا کمبودها تا حد امکان رفع شود.

فرماندار فیروزه نیز با استفاده از این فرصت حضور، به طرح برخی مشکلات حوزه‌ی #فرهنگی شهرستان پرداخت و از جمله به موضوعات زیر اشاره کرد:
مدیریت اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و میراث فرهنگی تنها با یک نیرو، لزوم حمایت از دانشگاه پیام‌نور (تنها دانشگاه فیروزه) و نیاز به تامین اعتبار جهت احداث فرهنگسرای فیروزه.

رئیس هیات مدیره‌ی معدن فیروزه نیز با طرح دو مورد، آسفالت راه معدن و حمایت از همایش دوسالانه‌ی فیروزه در شهرستان، انجام آن را درخواست کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نیز ضمن تشکر از مهمان‌نوازی نیشابوریان، اظهار کرد: معدن فیروزه خصوصی است و امکان اختصاص درآمد آن به دیگر پروژه‌ها بسته به تصمیم هیات مدیره دارد، در عین حال دولت می‌تواند با خرید سهام و یا ایجاد صنایع حاشیه‌ای مثل گردشگری از این سرمایه به نفع مردم منطقه استفاده کند، من از مدیر کل گردشگری تقاضا می‌کنم ابعاد توسعه‌ی گردشگری معدن را بررسی و داده‌ها را کامل کند و با کمک نمایندگان شهرستان در مجلس نتیجه را پی گیرد، ما هم اگر طرحی در این رابطه در مجلس ارائه گردد، حتما حمایت می‌کنیم.

حجت‌الاسلام مازنی، همچنین قول اختصاص پکیج‌های ورزشی به شهرستان فیروزه را داد و افزود: جذب نیرو در ادارات به دلیل تورم نیروهای دولتی ممکن نیست اما می‌توان با حفظ پُست از ظرفیت افراد در دیگر ادارات استفاده کرد.

۹ تیر ۹۷

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰