درخواست افزایش تعداد مامورین انتظامی شهرستان از سوی دکتر گرمابی خطاب به فرماندهی استان

درخواست افزایش تعداد مامورین انتظامی

درخواست افزایش تعداد مامورین انتظامی شهرستان از سوی دکتر گرمابی خطاب به فرماندهی استان

750 500 مسئول فضای مجازی

حضور دکتر گرمابی در مراسم تکریم و معارفه‌ی فرمانده‌ی انتظامی شهرستان به اتفاق فرمانده‌ی انتظامی و پلیس آگاهی استان، فرماندار، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای شهر و سایر مقامات نظامی و انتظامی شهرستان

دکتر گرمابی در این مراسم طی سخنانی با اشاره به مسئولیت جدید سرهنگ بیات‌مختاری، ضمن اظهار تأسف از این جهت که نیشابور نیرویی خدمت‌گزار را از دست داد، بیان کرد: از سوی دیگر هم خوشحالم که ایشان حوزه‌ی گسترده‌تری را پوشش خواهند داد.

وی افزود: من از همان ابتدای انتصاب سرهنگ بیات‌مختاری، ایشان را فردی قاطع، آرام، مردمی و مکتبی دیدم که به مغزافزار خیلی اهمیت می‌دهند و در مدیریت و برنامه‌ریزی، هم داخل ستاد فرماندهی و هم در سطح شهر، بسیار خوب عمل کردند، صداقت و شفافیت از دیگر خصایص ایشان است، طرح‌های خوبی توسط ایشان در شهرستان پیاده شده که انشاءالله سرهنگ دهقان‌پور آن‌ها را ادامه دهند؛ برخورد مودبانه و در عین حال قاطعانه‌ی سرهنگ نشان داد می‌توان در عین ادای وظیفه، رفتار مناسب اجتماعی داشت و محبوب مردم بود.

نماینده‌ی مردم همچنین گفت: ایشان با وجود مقام فرماندهی، خیلی اوقات در صف اول مبارزه با اخلال‌گران نظم و برخورد مسلحانه بودند و با تجربه‌ای که داشتند موضوعات را حل و فصل می‌کردند.
علی‌رغم بودجه‌های اندک، کارهای بزرگی در حوزه‌ی انتظامی شهرستان انجام شده و احساس امنیت افزایش یافته که شاید احساس امنیت از خودِ امنیت مهم‌تر باشد، امسال خوشبختانه بودجه‌ی این حوزه افزایش یافته که به شرط تخصیص می‌توان شرایط بهتری در شهرستان ایجاد کرد.

دکتر گرمابی خطاب به فرمانده‌ی انتظامی استان گفت: تعداد مامورین انتظامیِ نیشابور به نسبت جمعیت و حضور زائرین امام رضا در این شهر، کم است و من درخواست افزایش تعداد مامورین انتظامی را دارم.

وی با تأکید بر ضرورت اتحاد افزود: در این شرایط که بدخواهان در کمین نظام هستند، اتحاد ما مهم‌ترین موضوع است که بتوانیم از این گردنه‌ی جنگ اقتصادی به سلامت عبور کنیم.

۲۰ تیر ۹۷

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰