روابط ایران و اروپا در آینده مهم است/ با کناره‌گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی پیدا می کند

حمید گرمابی

روابط ایران و اروپا در آینده مهم است/ با کناره‌گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی پیدا می کند

600 400 کارگروه فضای مجازی

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمید گرمابی اظهار کرد: حضور ترامپ در کاخ سفید ایالات متحده کمتر تصور می‌شد که نتیجه آن چنین رفتارهایی باشد و شاید اگر هرکس دیگری رییس جمهور آمریکا می‌شد به این شکل رفتار نمی کرد.

وی افزود: سیاست خارجی کشور ما می بایست فعال و به روز باشد و روابط ایران و اروپا در آینده مهم است، در صورت کناره گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی می یابد چراکه باید ببینیم چطور می خواهند این کناره گیری را جبران کنند.

این عضو فراکسیون امید در واکنش به اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه کشورمان گفت: به نظر می رسد یکی از روش هایی که ترامپ به آن عمل می کند این است که هر زمان می خواهد پایبندی به برجام را اعلام کند، اقتصاد و شرایط جامعه ما را در حالت کم ثباتی و انتظار قرار می دهد تا بتواند به ما صدمه بزند و این مسئله نشان می دهد ما باید برای هر شرایطی همیشه آماده باشیم.

به گزارش ایسنا؛ گرمابی اظهار کرد: مردم انتظار داشتند پس از برجام اتفاقات مثبت زیادی بیفتد و خوش‌بینانه به شرایط نگاه می‌شد، اما به انتظارهای مردم پاسخ مناسب داده نشد، آمریکا به قول‌ها و وعده‌هایش عمل نکرده و تا جایی هم که توانسته بدعهدی کرده است، قطعا این رفتارها در رویکرد مردم نسبت به دولت بی تاثیر نخواهد بود به ویژه این که امروزه مشکلات اقتصادی مردم را اذیت می کند که یکی از دلایل آن هم قطعا بدعهدی های آمریکا است که باعث نارضایتی مردم شده است.

لینک خبر در خبرگزاری خانه ملت

 

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰