امیدواریم تا پایان سال ۹۷ ساختمان نمایندگی صدا و سیمای شهرستان، ساخته شود

ساختمان نمایندگی صدا و سیمای شهرستان

امیدواریم تا پایان سال ۹۷ ساختمان نمایندگی صدا و سیمای شهرستان، ساخته شود

750 500 کارگروه فضای مجازی

جلسه‌ی مشترک هم‌اندیشی دکتر گرمابی با فرماندار، شهردار، نمایندگان تعدادی از ادارات و سازمان‌های خصوصی در رابطه با ساخت و تجهیز ساختمان نمایندگی صدا و سیمای شهرستان

دکتر گرمابی در این نشست با تاکید بر لزوم ساخت این مجموعه، بیان داشت: همان‌طور که هر سازمان بخش روابط عمومی دارد، صدا و سیمای شهرستان هم می‌تواند روابط عمومی و درگاه تبلیغاتیِ معرفی نیشابور و جذب گردشگر برای این شهر باشد.

نماینده‌ی مردم در مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از پرسنل دفتر فعلی صدا و سیما افزود: این دوستان علی‌رغم مشکلاتی که وجود داشته، کار خود را به خوبی انجام داده‌اند؛ امیدواریم این اعتبار تا پایان سال ۹۷ تامین شده و شاهد افتتاح مجموعه باشیم تا پتانسیل‌های نیشابور به گوش همه‌ی ایران و چه بسا دنیا برسد و عقب ماندگی نیشابور در این حوزه نسبت به شهرهای مجاور جبران شود و حوزه‌ی اطلاع‌رسانی شهرستان جانی تازه بگیرد.

گفتنی است، اختصاص زمین این ساختمان با همراهی دکتر گرمابی در پیگیری آن میّسر گردید و در این نشست نیز مقرر شد، تیمی متشکل از نمایندگان ارگان‌های مربوطه، مامور پیگیری تامین مالی و ساخت مجموعه گردد.

۱۹ اسفند ۹۶

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰