سوابق آموزشی

سوابق آموزشی

150 150 کارگروه فضای مجازی

B.SC. : Chemical Engineering, Sharif University of Technology, Tehran , Iran, 1986.
M.SC., Chemical Engineering(Polymer Engineering), Amirkabir University of Technology, Tehran, Iran, 1990.
PH.D. , Chemical Engineering(Polymer Engineering), Mc Gill University, Montreal, Quebec, Canada, 1997

2 دیدگاه
 • مسعود شیخانی 1395-05-17 در 9:02 ق.ظ

  با سلام واحترام
  بنده مسعود شیخانی ،مدت 25 سال است که در مجموعه وزارت صنعت معدن وتجارت مشغول به فعالیت هستم . ابتدا در موسسه مطالعات وپژوهشهای بازرگانی کار می کردم ومدت 5 به شهر ودیار خودم برگشتم واداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان فیروزه را پایه گذاری کردم .اکنون در سازمان صمت البرز و مسئول اداره آموزش وپژوهش این سازمان هستم. از اینکه فرهیختگانی چون جنابعالی در کمسیون تخصصی صنایع ومعادن هستند افتخار می کنم.
  جناب دکتر؛ توفیق دیدار از نزدیک با جناب عالی برایم میسور نشده اما احساس می کنم می توانم با شما هم فکری -لااقل در مورد منطقه نیشابور بزرگ -داشته باشم .
  در اخبار از شما در خصوص سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی مطالبی منعکس شده بود. درزمان حضور در شهرستان فیروزه وبا امکانات بسیار اندک (که مستحضرید) بزرگترین اتحادیه تولیدی فیروزه وسنگ های قیمتی ونیمه قیمتی را پایه گذاری کردم وتا آن زمان حدود 350 نفر را به سمت این شغل هدایت نمودم. این تلاش با دیدگاه گرفتن نام رسمی مرکز تراش وتجارت سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی کشوربود، که اکنون مشهد این عنوان را در یافت نموده است. گرچه که دریافت این لقب برای منطقه ارزشمند بود اما به هر تقدیر از دست رفت!. اکنون هم زمینه گسترش این فعالیت با دریافت لقب میز تخصصی صادرات این کالا ها برای منطقه فراهم است . در صورت تایید حاضرم پروپوزال این کار راتقدیم نمایم .

  • کارگروه فضای مجازی 1395-05-17 در 8:16 ب.ظ

   با سلام و احترام، با سپاس از شما، باعث افتخار مجموعه دفتر اقای دکتر و تیم کارگروه های تخصصی مشاوره ایشان است که از نظرات و همفکری های شما و تمام شهروندان خوش فکر و مسئولیت پذیر شهرمان استفاده کنیم. جهت ارتباط با دفتر آقای دکتر در شهرستان نیشابور با این شماره تماس بگیرید. ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰
   با سپاس از ارتباطتان

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

 • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
 • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
 • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
 • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
 • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
 • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰