پیامِ سپاس گزاری دکتر گرمابی از مردم مشارکت جوی شهرستان هایِ نیشابور و فیروزه

سپاس گزاری دکتر گرمابی از مردم نیشابور

پیامِ سپاس گزاری دکتر گرمابی از مردم مشارکت جوی شهرستان هایِ نیشابور و فیروزه

750 512 مسئول فضای مجازی

همشهریان عزیزم؛ درودتان باد

با دیدن صحنه‌های دیروز و مرور آن در رسانه‌ها، حس غیرت و شادمانیِ غیر قابل وصفِ این حجم از امید و تلاش و آگاهی، وجودم را تسخیر کرده است.

شما دیروز و در مراسم استقبال از دکتر روحانی به همگان نشان دادید که ابرشهر یا فشرده‌ی تاریخ و اوصافی این‌چنین در معرّفی شما و شهرمان، گزافه نیست.

شعارهای شما که دو بخش مطالباتِ ملّی و محلّی را نشانه گرفته و تمرکزِ آن بر لزوم شجاعت و قاطعیت رئیس‌جمهورِ محترم در اجرای قانون، به ویژه شفافیت و آزادی رسانه‌ها و جریان آزاد اطلاعات بود، وجود هر آزاده‌ای را سرشار از نشاط و غرور می‌ساخت.

سرودن از “عزّت جان” در “تنگنایِ نان” از نشابوریان ساخته بود که در طول تاریخ نیز چنین بوده‌اند و شادیاخ‌های‌شان چنین صحنه‌هایی را بسیار از نظر گذرانده است.

امیدوارم دولتِ محترم و سایر ارکان کشور، قدردان چنین شهروندانی بوده و هر چه سریع‌تر صدای مردم را بشنوند و تدبیری برای اشتغال و نانِ مردم به کار گیرند، و این همه نیز از مسیر ارج نهادن به جان شهروندان و اجرایِ بدونِ تنازلِ قانون اساسی و بازگشت به اراده‌ی اکثریت و احترام به حقوق اقلیت می‌گذرد.

در پایان لازم می دانم به سهم خود از قبول دعوت این خدمت‌گزارتان قدردان بوده و تأکید کنم که تا ایفای عهد از پای نخواهم نشست و در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن، جزئیّاتِ دست‌آوردهای حضور رئیس‌جمهور را در این دیار، به استحضارِ شهروندانِ گرامی خواهم رساند.

سپاس‌گزاری از یکایک شهروندان کنش‌گر و همچنین مسؤولانی که مدّت‌ها برای تدارک چنین استقبالی شب و روز نشناختند نیز از دست و زبانِ این‌جانب برنمی‌آید، اما مطمئنّم دانای کُل بر همه‌ی امور بیناست و اوست بهترین جبران‌گر.

دکتر حمید گرمابی
نماینده‌ی مردم فرهیخته‌ی شهرستان‌های نیشابور و فیروزه

۱۷ اردیبهشت ۹۷

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰