صدای شما

سوالات همشهریان

صدای شما

749 318 مسئول فضای مجازی
 • ✍️سلام وقت بخیر، من چندین بار خدمت دکتر رسیدم جهت پیگیری مطالبات مالباختگان صندوق علویه که به خاک سیاه نشستن، چه دلیلی داره که آقای دکتر هیچ پیگیری و کار مثبتی برای مالباختگان انجام نمیدن؟

  📲شهروند گرامی سلام، یادآوری می‌شود که نماینده‌ی شما از ابتدای این مشکل همواره پیگیر رفع آن از طریق امکانات قانونی بوده و به طور مرتب نیز اقدامات انجام شده را به سپرده‌گذاران محترم اطلاع‌رسانی نموده‌اند.
  آخرین پیگیری دکتر گرمابی در این رابطه نیز به پیوست ارائه می‌شود:

  درخواست اقدام مقتضی از طرف مدیر کل امور مجلس به رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در ۲۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ ارسال شد و نتیجه‌ی پیگیری‌ها مجددا اطلاع‌رسانی می‌شود.

  پیگیری مطالبات مالباختگان صندوق علویه

 • ✍️سلام
  برای ملاقات با آقای دکتر چگونه اقدام کنیم؟
  معمولا چقدر طول میکشه نوبت ملاقات برسه؟
  باتشکر

  📲شهروند گرامی سلام، با حضور در محل دفتر ارتباطات مردمی دکتر گرمابی و بیان موضوع به مسئول دفتر ایشان، می‌توانید مسئله موردنظر خود را پیگیری کنید. اگر تاکید بر دیدار با شخص دکتر گرمابی را دارید می‌توانید با مراجعه به دفتر درخواست وقت ملاقات کنید که معمولا ظرف مدت یک هفته و در اولین حضور ایشان در نیشابور، این امکان فراهم می‌شود.

  ▫️آدرس دفتر: ابتدای کال منوچهری شمالی، جنب ساختمان بانک ملّی، دفتر دکتر گرمابی
  ▫️شماره تماس دفتر: ۴۲۲۳۸۱۷۰

  تماس با دفتر دکتر گرمابی

 • ✍️با سلام خدمت شما
  من دانشجوی پزشكی دانشگاه سراسری شاهرود هستم، متاسفانه وقتي پتانسيل شهر خودم، نيشابور رو با شاهرود مقايسه می‌كنم خيلی نااميد می‌شم چون نيشابور از لحاظ مراكز علمی و دانشگاهی اصلا در سطح قابل قبولی نيست ولی از لحاظ امار قبولی در كنكور سراسری در رشته پزشكي در جايگاه خيلی خوبی قرار داره!
  من به شما رای دادم و از زحماتتون هم كمال تشكر رو دارم اما مهمترين تقاضايی كه دارم از شما اينه كه اولويت‌تون تأسيس مراكز دانشگاهی در نيشابور عزيزمون باشه
  اومدن قشر دانشجو جدای از اعتلای فرهنگ شهر به اقتصاد شهر هم كمك زيادی می‌كنه.
  نه تنها دانشگاه علوم پزشكي بلكه در زمینه‌ی رشته‌های رياضی هم اصلا در وضع قابل قبولی نيستيم
  باز هم ممنون از توجه شما 🌷🌷

  📲 همشهری گرامی سلام

  ارتقای سطح علمی و آموزش عالی در شهرستان از اولین روزهای حضور آقای دکتر گرمابی در مجلس شورای اسلامی مورد توجه و پیگیری جدی ایشان قرار گرفته است.
  در اولین قدم یک کارگروه تخصصی مشورتی متشکل از صاحب‌نظران دانشگاه و نیز مراکز پژوهشی و توسعه‌ی فناوری شهرستان که از سابقه‌ی مدیریتی و اجرایی لازم در این حوزه‌ها برخوردار می‌باشند، و همچنین دانشگاهیان نیشابوریِ مقیم تهران برای این مهم تشکیل شد تا ضمن بهرمندی از نظرات متخصصین امر، چگونگی توسعه و ارتباط مؤثر و مثبت صنعت و دانشگاه نیز در دستور کار قرار گیرد.

  برنامه‌ریزی و رایزنی‌های بسیاری برای توسعه‌ی کیفی و کمّی رشته‌های دانشگاهی دانشگاه نیشابور با توجه به نیازهای بومی منطقه و پتانسیل‌های موجود در شهرستان و نیز تأمین اعتبارات مورد نیاز برای این مهم صورت گرفته که در این خصوص حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و کارآفرین نیز مدّ نظر قرار گرفته است.

  همچنین ایشان در جلسه‌ی اخیر نمایندگان استان خراسان رضوی با دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، ارتقای دانشکده‌ی علوم‌پزشکی نیشابور به دانشگاه را به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم شهرستان مورد تاکید قرار دادند.
  طی این جلسه مقرر گردید مطالبات نمایندگان استان درکمیته‌ای سه نفره شامل مشاور دکتر جهانگیری، استاندار و رئيس مجمع نمايندگان استان مورد بررسی و اقدام عاجل قرار گیرد.

  درخصوص مسائل و مشکلات موجود در دانشکده کشاورزی، دانشگاه پیام نور و مراکز فنی و حرفه‌ای شهرستان نیز جلسات متعددی برگزار شده و ایشان همچنان پیگیر این موضوعات بوده و خواهند بود و شما می‌توانید سوابق این پیگیری‌ها و نتایج آن را از طریق کانالِ اطلاع‌رسانی ایشان دنبال نمایید.
  بدون شک با توجه به جایگاه علمی و دغدغه‌مندی نماینده‌ی شما در مجلس، ارتقای مراکز علمی دانشگاهی شهرستان نیشابور جزو مهم‌ترین محورهای فعالیت ایشان است.

 • ✍️ سلام آقای دکتر
  با عرض پوزش سوالی داشتم.
  آیا واقعا این نگاه توسعه محور در داخل دولت و مجلس دیده می‌شود؟
  حقیقتا وقتی وضعیت تکالیف دانش‌آموزان ابتدایی را می‌بینیم (در روستای عشق آباد بخش سرولایت سوره‌های قرآن را برای مشق نوشتن بچه‌های مقطع سوم تکلیف قرار می‌دهند)، امیدمان به دولت تدبیر و امید و اصلاحات نیز بی‌رنگ می‌شود.

  📲همشهری گرامی سلام
  با توجه به گستردگیِ حوزه‌ی فعالیت اداره‌ی آموزش و پرورش، احتمال خطا در این بخش بیشتر است، قطعا فراگیری آموزه‌های قرآنی و عمل به دستورات آن، بهترین راهبر در زندگی فردی و اجتماعی است اما در خصوص موردی که اشاره فرمودید و کارکردی که مد نظر برنامه‌ریزان آن بوده است، پیشنهاد می‌شود موضوع را از طریق جلسات انجمن اولیاء و مربیان با مدیر و معلمان مدرسه در میان گذاشته و چرایی آن را پیگیر شوید.

  اصلاحات یک فرآیند گام به گام است و افزایش آگاهی و مطالبه گری شهروندان نقش اساسی در آن ایفا می‌کند. گاه از انتشار همین پیام در شبکه‌های اجتماعی آغاز می‌شود و با پیگیری شما شهروندان به نتیجه می‌رسد.

 • ✍️ با عرض سلام و خسته نباشید خدمت نماینده محترم و فهیم نیشابور جناب آقای دکتر گرمابی.
  بنده در محله رسولی نیشابور زندگی می‌کنم. این بی احترامی است به بانوی شهیر نیشابوری بی بی شطیطه که چندین سال است هیچ تغییری بر مزار این بانو انجام نگرفته و هیچ امکاناتی برای زائران این مکان در نظر گرفته نشده است. لطفا در خصوص بازسازی و زیبا سازی فضا و … راه حلی اتخاذ فرمایید.
  با تشکر

  📲همشهری گرامی سلام

  لزوم به‌سازی و تجهیز آرامگاه بی‌بی‌شطیطه به صورت مستقیم مربوط به سایر دستگاه‌های اداری و نظارتی شهرستان است. پیشنهاد می‌شود در این خصوص تقاضای خود را به صورت مکتوب به مسئولین ذی‌ربط در دستگاههای اجرائی شهرستان تقدیم نموده و نتیجه را پیگیری فرمایید.
  دفتر ارتباطات مردمی دکتر گرمابی نیز در صورت نیاز آمادگی جهت پیگیری این مطالبات را دارد.

 • ✍️ سلام خسته نباشید. من یکی از شهروندان منطقه رحمت آباد هستم. خواستم بگم آب این منطقه خیلی آلوده هست. آب یا گل آلوده یا ته‌ش آهک داره. خواهشمندم رسیدگی کنید ما حتی زمانی که آب را می‌جوشانیم بازم جرم و آلودگی های آن هست. ممنون🙏

  📲همشهری گرامی سلام

  به‌سازی، تعمیر شبکه آب‌رسانی شهری، تصفیه‌ی آب شُرب و آبرسانی به صورت مستقیم در حیطه‌ی وظایف اداره آب و فاضلاب شهری است.
  پیشنهاد می‌شود در این خصوص مراتب را به صورت کتبی به مسئولین ذی‌ربط تقدیم نموده و نتیجه را پیگیری فرمایید.
  از آنجا که این مسئله به صورت مستقیم بر سلامت شهروندان اثر گذار است، لطفا رونوشتی از تقاضای کتبی خود را به دفتر ارتباطات مردمی دکتر گرمابی نیز ارسال فرمایید تا از این طریق نیز پیگیری‌های لازم انجام پذیرد.
  لازم به ذکر است این درخواست از طریق کارگروه‌های تخصصی به نظر رئیس مربوطه نیز می‌رسد.

 • ✍️ آقای گرمابی بهت رای دادیم شما و خانم چنارانی یه بار شد به روستاها سربزنی مشکلات مردمو بپرسی؟

  📲 همشهری گرامی سلام
  به گواه اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در کانال تلگرامی و سایت دکتر گرمابی، ایشان از ابتدای تصدی جایگاه نمایندگیِ مردم در مجلس شورای اسلامی، همواره با حضور مستمر در روستاها، بررسی مشکلات و گفتگوی مستقیم با اهالی شریف ساکن در آن مناطق را وجه همت ویژه‌ی خود قرار داده و تا کنون نیز از ۱۴۷ روستا در بخش‌های مختلف شهرستان‌های نیشابور و فیروزه بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه‌های آنان قرار گرفته و پیگیری‌های لازم را در این خصوص به انجام رسانده‌اند. در برخی موارد نیز به تناسب اهمیت موضوع، این بازدید چندباره بوده است.
  با این وجود و علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته، به علت تعداد زیاد روستاهای موجود در شهرستان‌های نیشابور و فیروزه که در نوع خود کم نظیر است، تا امروز حضور در تمامی روستاها ممکن نشده است. اما روند بازدیدها کماکان ادامه داشته و آقای دکتر گرمابی مصمم هستند تا حد امکان از تمامی روستاهای حوزه‌ی انتخابیه، بازدید به عمل آورند. بنابراین لطفا نام روستای خود را ذکر نمایید تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای اولین فرصت بازدید صورت گرفته و نتیجه و زمان آن به اطلاع‌تان برسد.

 • ✍️ سلام
  روز بخير و عبادات قبول

  آقاى گرمابی عزيز نماينده‌ی پر تلاش شهرم، خسته نباشيد و هميشه سلامت و پر انرژى و در پيگيری‌هاى سازنده‌ی شهرم، موفق باشيد

  روز ٤ شنبه به مناسبت بزرگداشت رياضيدان، فيلسوف و شاعر نيشابور، دعوتى از مردم در سالن توانير به عمل آمده بود و با اينكه هوا بارانى و سرد بود جمعيت زيادى جمع شده بودند و منتظر اجرای برنامه‌ی زنده‌ی هنرمند عزيز شهرمون بودن ولی آنقدر وسيله‌ی صوتى بد بود كه همه‌ی ما را خجالت زده كرد هم در برابر هنرمندانی كه زحمت كشيده و آمده بودند و هم ميهمانانی كه از شيراز و شهرهاى ديگر شركت داشتند.
  از شما خواهش می‌كنیم پيگيرى بفرماييد كه تقصیر و بی‌تدبيرى از اداره‌ی ارشاد بوده و يا هر گروه ديگر؛ بيشتر از اين مردم نيشابور را
  در بين شهرها خراب و خجل نكنند، مردم مستحق داشتن مديرانى لايق هستند.

  پيشاپيش سپاسگزاريم
  از طرف تعدادى از فرهنگيان

  📲 همشهری گرامی سلام
  دغدغه‌ی فرهنگی شما را ارج می‌نهیم و انتقادات مطرح شده را وارد می‌دانیم.
  ضمن پیگیری موضوع از ارگان‌های مربوطه، امیدواریم این ضعف‌ها در برنامه‌های آتیِ شهرستان برطرف شود.

 • ✍️با سلام خدمت شما
  واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد خراسان در نیشابور بود. ولی چند سال قبل با واحد دیگر شهرستان تجمیع شد. اما امسال در چند شهر دوباره راه اندازی شده و دانشجوی دکتری می گیره. لطفا این ظرفیت علمی تثبیت شده‌ی شهرستان با پیگیری دکتر گرمابی برقرار شود.🌷🌷

  📲 همشهری گرامی سلام

  بدون شک با توجه به جایگاهِ علمی و دغدغه‌مندی نماینده‌ی شما در مجلس، ارتقای مراکز علمی دانشگاهی و توسعه آموزش عالی شهرستان نیشابور جزو مهم‌ترین محورهای فعالیت ایشان است، که از اولین روزهای حضور آقای دکتر گرمابی در مجلس شورای اسلامی نیز به جِد مورد توجه و پیگیری قرار گرفته است.
  راه اندازی مجدد واحدهای علوم و تحقیقات نیز در چند شهر در حال انجام است. آغاز به کار مجدد این واحد در نیشابور، در وهله‌ی اول منوط به خواست و تلاش همکاران مستقر در واحد دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور می‌باشد که در صورت وجود این خواست، پیگیری‌ها و رایزنی‌های لازم برای این مهم توسط آقای دکتر گرمابی نیز صورت خواهد گرفت.
  ضمنا اولين پی‌گيرى‌ها در این خصوص را آقای دكتر گرمابى شروع كرده‌اند و با معاون دانشگاه آزاد نیز رايزنى شده است، ولى با توجه با به تعطيلى چند ساله‌ی واحد علوم و تحقیقات در نیشابور، حل موضوع قدری مشكل شده است.
  لازم به ذکر است که توسعه‌ی کیفی و کمّی رشته‌های دانشگاهی بهتر است براساس توجه به نیازهای بومی منطقه و پتانسیل‌های موجود در شهرستان صورت گیرد. علاوه بر این مراکز علمی شهرستان نیز، برنامه ریزی لازم برای حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و کارآفرین را نیز در دستور کار خود قرار دهند تا موفقیت‌های حاصله دو چندان شود.

 • ✍️ سلام
  مسئله‌ی برگشت چهار روستای نیشابور چی شد؟ چرا تو این چند بار که من این سوال رو از شما می‌پرسم به خودتون زحمت نمیدین یک کلام جواب بدین؟ موقع رای گرفتن همه‌ی ما مردم عزیزیم ولی موقع پاسخ این طور رفتار می‌کنید، می‌دونم بازم می‌خونید ولی بدون پاسخ از کنارش رد می‌شید چون کاری نتونستین انجام بدین، به امید خدا نماینده‌ی بعدی بتونه حق این چهار روستا رو از غاصبین بگیره.
  اینا حرفاشونو کجا میذارن که هی تو ‌کانال دکتر گرمابی جواب میدین؟ من که فکر می‌کنم الکیه، خودتون سوال می‌کنید خودتون هم جواب میدین، من چهار سری پیام گذاشتم این چهارمین رو اصلا زحمت نکشیدین بخونین بابا.

  📲 همشهری گرامی سلام

  چهار روستای مورد اشاره متاسفانه در ادوار گذشته از بخش طاغنکوه شهرستان فیروزه جدا شد و مسئولان وقت، در ممانعت از آن جدیت کافی را به عمل نیاوردند، حال با وجود پیچیدگیِ پروسه‌ی قوانین تقسیمات کشوری بازگشت و الحاق آن‌ها کار ساده‌ای نیست.
  اما دکتر گرمابی به طور مرتب از مراجع ذی‌ربط پیگیر آن بوده و در نامه‌ای خطاب به وزیر کشور درخواست تسریع در این مسئله را داشته است.
  همچنین در دیدار اخیر ایشان با مهندس احمدی، معاون سیاسی وزیر کشور، دستور فوری ایشان به مدیرکلّ سیاسی تقسیمات کشوری، جهت الحاق مجدد چهار روستای ذکر شده به شهرستان فیروزه، اخذ شد.
  مستندات پیگیری در لینک زیر موجود بوده و لازم به ذکر است که پیگیری‌ها در این خصوص همچنان ادامه دارد.

  ادامه‌‌ی موفق گردش‌کار بازگرداندن روستاهای جدا شده از شهرستان فیروزه

 • ✍️ با سلام و عرض خسته نباشید
  با گسترش شهر نشینی و افزایش جمعیت، خیابان‌های نیشابور قادر نیستند حجم زیادی از ترافیک را در خود جای دهند، لذا خواهشمندیم برای کاهش ترافیک تدابیری بیندیشید .
  در رابطه با اتصال بلوار فضل و ادیب به جاده باغرود جهت کاهش ترافیک و نزدیک شدن این خیابان‌ها به جاده باغرود هم فکری بیندیشید.

  📲 همشهری گرامی سلام

  سپاس از دغدغه‌مندی شما در رابطه با معضلات شهری، موارد طرح شده به صورت مستقیم مربوط به حوزه‌ی عمران و خدمات شهری است و متولی آن شهرداری و شورای شهر است، اما موضوعات یاد شده در جلسات ماهانه‌‌ای که میان اعضای شورای شهر و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، از سوی دکتر گرمابی طرح و درخواست شهروندان مبنی بر تصمیم‌گیری هرچه سریع‌تر، جهت رفع نقایص موجود به اطلاع مدیران مربوطه خواهد رسید.
  ضمنا اعضای شورای شهر طبق برنامه‌‌ای منظم، امکان دیدار و گفتگوی مستقیم با مردم را ایجاد کرده‌اند، شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کنید.

فرم سوال

 • لطفاً سوال خود را بصورت دقیق مطرح نمایید.

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

 • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
 • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
 • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
 • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
 • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
 • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰