برگزاری نخستین دوره‌ انتخابات کارگروه جوانان دکتر گرمابی و انتخاب هیات رئیسه‌ی این کارگروه

نخستین دوره‌ انتخابات کارگروه جوانان

برگزاری نخستین دوره‌ انتخابات کارگروه جوانان دکتر گرمابی و انتخاب هیات رئیسه‌ی این کارگروه

750 463 مسئول فضای مجازی

جوانان فعال در ستادهای انتخاباتی اصلاح‌طلبان شهرستان‌های نیشابور و فیروزه طی مراسمی با حضور دکتر گرمابی و برخی از اعضای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان نیشابور، ضمن تشکیل مجمع عمومی، تدوین آیین‌نامه و برگزاری انتخابات، ۵ نفر از جوانان فرهیخته و پُرتلاش را از میان ۱۱ کاندیدای داوطلب، به منظورِ بر عهده گرفتنِ مسئولیّت‌های مربوطه برگزیدند تا به مدّت یک سال در دوره‌ی اوّل، در قالب کارگروهی متشکل از جوانان مایل به همکاری‌های جمعی در راستای فعالیت‌های مختلف و مرتبط با حوزه‌ی کار نماینده‌ی مردم در مجلس شورای اسلامی و به ویژه در ارتباط با موضوع جوانان بپردازند.

دکتر گرمابی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ و خالصانه‌ی این جوانان در طول مدّتِ سپری شده، و ارائه‌ی گزارشی مختصر از اقدامات فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی، وجود جوانان دغدغه‌مند و خوش‌فکر را امید شهرستان و کشور دانست.

گفتنی است در این مراسم که با همکاری ستاد موقت استقبال از سفر اخیر رئیس‌جمهور به نیشابور صورت گرفت، ضمن تشکر از جوانان فعال در این رویداد، یکی از جوانان با ارائه‌‌یِ تحلیلی از شرایط روز کشور، ضرورت استمرار امید را در جوانان و مردم برای محافظت از کیان کشور، یادآوری کرده و مورد تاکید قرار داد. هر کدام از نامزدهایِ بر عهده گرفتنِ مسئولیّت در کارگروه‌ِ مزبور نیز، دقایقی به بیان نظرات خود پرداختند.

۱۲ خرداد ۱۳۹۷

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰