نشست فوق‌العاده کمیسیون صنایع درباره افزایش قیمت خودرو

دکتر حمید گرمابی

نشست فوق‌العاده کمیسیون صنایع درباره افزایش قیمت خودرو

675 340 مسئول فضای مجازی

حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از نشست فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی افزایش قیمت انواع خودرو در هفته آینده خبر داد و گفت: این نشست در روز سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است آقای شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز نمایندگانی از شورای رقابت و شرکت‌های خودروسازی در نشست روز سه‌شنبه هفته‌ آینده کمیسیون حضور داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: قرار است در جلسه روز سه‌شنبه هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در نشست 3 ساعته‌ای، علل و عوامل افزایش قیمت خودرو را بررسی کنیم.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس از وضعیت بازاز خودرو و قیمت‌های آن انتقاد و تأکید کرد: دولت باید برنامه‌ریزی منسجمی برای کنترل بازار خودرو انجام دهد، این وضعیت برای مصرف‌کنندگان قابل پذیرش نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قرار است در کمیسیون صنایع به‌طور جدی مسئله افزایش بی رویه قیمت در انواع خودروها را بررسی و گزارش نهایی آن را تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان کنیم.

دیدگاهی بگذارید

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰