پیام مردمی در پی اقدام و عمل دکتر گرمابی

با درود و احترام
همانطور که همشهریان محترم استحضار دارند استادیوم ورزشی انقلاب سال های زیادی است که از شروع طرح آن می گذرد و توجه به تکمیل آن در دوره های گذشته از طرف مسئولین به فراموشی سپرد شد؛ امّا توسعه و تکمیل این پروژه همواره از خواسته های اصلی همشهریان عزیز بوده است. امروز با این اقدام ارزشمند چراغی در دل مردم روشن شده تا انشاءلله به زودی شاهد بهره برداری آن باشیم.
شایان ذکر است توسعه و تکمیل این پروژه دری جدید را به روی توریسم نیشابور  می گشاید و با توجه به ظرفیت های خوبی که در حوزهٔ ورزش داریم موجبات ارتقاء توریسم ورزشی شهرستان بیش از پیش فراهم می گردد. از طرف دیگر راه اندازی این پروژه، ارتقاء کیفی و جذب گردشگر بیشتر را برای شاخصه های اصلی گردشگری شهرستان از جمله خیام، عطار، فضل ابن شاذان، قدمگاه رضوی و… به همراه دارد.
لازم می دانم از همه مسئولان و خدمتگزاران صادق مردم، به ویژه جناب آقای دکتر گرمابی که این چنین مطالبات به حق مردم را تا وصول نتیجه پیگیری می کنند تشکر نمایم.

پروفسور حمید گرمابی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

  • فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف
  • اخذ کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتي امیرکبیر
  • اخذ دکتری مهندسی شیمی با درجۀ عالی از دانشگاه “مک گیل” کشور کانادا
  • انتشار بیش از 150 مقالۀ علمی ISI در مجلات بین‌المللی و يا به صورت ارائۀ کنفرانس در کشورهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و آسیایی
  • ثبت 5 اختراع در داخل کشور
  • رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر


روش های تماس با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
 

ساعت کاری : ۸ الی ۱۳
نشانی : نیشابور – ابتدای منوچهری شمالی
شماره تماس : ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰