پیام مردمی در پی اقدام و عمل دکتر گرمابی

با درود و احترام
همانطور که همشهریان محترم استحضار دارند استادیوم ورزشی انقلاب سال های زیادی است که از شروع طرح آن می گذرد و توجه به تکمیل آن در دوره های گذشته از طرف مسئولین به فراموشی سپرد شد؛ امّا توسعه و تکمیل این پروژه همواره از خواسته های اصلی همشهریان عزیز بوده است. امروز با این اقدام ارزشمند چراغی در دل مردم روشن شده تا انشاءلله به زودی شاهد بهره برداری آن باشیم.
شایان ذکر است توسعه و تکمیل این پروژه دری جدید را به روی توریسم نیشابور  می گشاید و با توجه به ظرفیت های خوبی که در حوزهٔ ورزش داریم موجبات ارتقاء توریسم ورزشی شهرستان بیش از پیش فراهم می گردد. از طرف دیگر راه اندازی این پروژه، ارتقاء کیفی و جذب گردشگر بیشتر را برای شاخصه های اصلی گردشگری شهرستان از جمله خیام، عطار، فضل ابن شاذان، قدمگاه رضوی و… به همراه دارد.
لازم می دانم از همه مسئولان و خدمتگزاران صادق مردم، به ویژه جناب آقای دکتر گرمابی که این چنین مطالبات به حق مردم را تا وصول نتیجه پیگیری می کنند تشکر نمایم.

دکتر حمید گرمابی

در شبکه های مجازی همراه ما باشید


دکتر حمید گرمابی نماینده مردم شریف شهرستانهای نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی

شهروندان عزیز شهرستان های نیشابور و فیروزه در صورتی که دسترسی به شبکه های اجتماعی نداشتند می توانید از شماره پیامکی زیر جهت ارتباط مستقیم با دفتر دکتر گرمابی استفاده نمایند.

پیامک ارتباطی  ۱۰۰۰۳۰۰۰۹۰۰۰۰۰

آیدی تلگرام  hgarmabi94@

پست الکترونیک dr.hgarmabi@gmail.com

شماره تماس دفتر ارتباطات مردمی   ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰

ساعات کاری دفتر ارتباطات مردمی: روزهای اداری ساعت ۸ الی ۱۳