نمایش نوار ابزار

روش های ارتباط مردمی با دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی

آیدی تلگرام  hgarmabi94@

پست الکترونیک dr.hgarmabi@gmail.com

پیامک ارتباطی  ۱۰۰۰۳۰۰۰۹۰۰۰۰۰

شماره تماس دفتر ارتباطات مردمی   ۰۵۱۴۲۲۳۸۱۷۰

ساعات کاری دفتر ارتباطات مردمی: روزهای اداری ساعت ۸ الی ۱۳

شهروندان عزیز شهرستان های نیشابور و فیروزه در صورتی که دسترسی به شبکه های اجتماعی نداشتند می توانید از شماره پیامکی بالا جهت ارتباط مستقیم با دفتر دکتر گرمابی استفاده نمائید.

 

دیدگاه ها
 • اسدپور پاسخ به دیدگاه

  بسمه تعالی
  محضر محترم جناب آقای دکتر گرمابی

  نماینده گان محترم مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی
  با عرض سلام و احترام
  همانطور که واقفید دولت نهم در راستای آنچه ” جلوگیری از استثمار نیروهای شرکتی ” می خواند مصوبه ی شماره ۴۸۴۸/ت ۳۴۶۱۳ ه مورخ ۱۵/۱۲/۸۴ را در خصوص تغییر وضع نیروهای شرکتی به ” قراردادکارمشخص(معین) تصویب نمود.این مصوبه هرچند ” صدای پای دلالان نیروی انسانی ” را خاموش کرد و موجی از امید و رضایت را درین نیروها بوجود آورد اما با گذشت بیش از ۱۰ سال از مصوبه ی فوق _ علیرغم وعده و وعید های مختلف در خصوص بهبود یا تغییر وضعیت استخدامی ازجمله دستورالعمل ساماندهی نیروهای قراردادی ، دادنامه شماره ۴۹۸ مورخ۶/۸/۹۲ ؛ بخشنامه شماره ۱۷۳۷۰۷ مورخ ۲۷/۱۲/۹۳ سازمان مدیریت و برنامه ریزی ؛ مصوبه شماره ۱۷۲۵۵۶/۲۰۶ مورخ ۲۶/۱۲/۹۳ شورای عالی اداری و…_ هیچگونه تغییر وضعیتی صورت نگرفته است.گویی ” استثمار نوین نیروی انسانی” همچنان ادامه یافته است.دولت در طول این سالها از علم و دانش و توانایی ِ جمسی وفکری اینان استفاده نموده بدون آنکه حتی حقوق و مزایای اینان را بر مبنای همان قرارداد پرداخت کرده باشد. از دریافت اضافه کار و ماموریت و حق عائله مندی و پاداش پایان سال و حق سنوات و … محرومند و از عدم امنیت شغلی _ روانی همیشه خود و خانواده شان آسیب دیده اند.
  همواره این سوال ذهن نیروها ی قرار دادی را بخود مشغول کرده است که چرا دستگاه های مربوطه اساسا برنامه ایی برای تغییر وضعیت آنان ندارند و عزم جدی از سوی مسولین ذیریط دیده نمیشود .؟! ثانیا علیرغم اینکه پرداخت حقوق نیروهای قراردادی در بودجه سالیانه پیشی بینی میگردد و تغییر وضعیت این نیروها بار مالی سنگینی بر روی دوش دولت نخواهد گذاشت ؛ چرا صحبت از عدم اعتبار لازم می شود !!؟ در حالیکه هزاران نفر از مهندسین ناظر استخدام می شوند؛ دستگاه های دولتی آگهی استخدام منتشر میکنند ؛ حقوق معلمین با تحصن های پیاپی افزایش می یابد ؛ حقوق کارکنان رسمی و پیمانی ۲۰تا ۳۵ درصد افزایش می یابد ؛ اضافه کار و ماموریت های کلان پرداخت میشود و به معملین زن مجرد حق عائله مندی پرداخت می شود ؛ صدای استخدام کارگزاران بخش خصوصی بیمه کشاورزی به گوش می رسد و …..
  آیا این نیروها فرزندان این مرز و بوم نیستند؟
  آیا اینان و خانواده هایشان همان کسانی نیستند که با فریاد هایشان در راهپیمایی ها و مناسبت های مختلف شکوه ملت ایران را به نمایش می گذارند؟
  آیا اینان نیستند که با حضورشان در پای صندوق های رای حماسه می آفرینند؟
  آیا اینان شایسته ی این همه بی عدالتی و اجحافند؟
  آیا زمان آن نرسیده است که صدای اینان _ هم_ شنیده شود؟ !!!!
  انگیزه اصلی کارکنان قرارداد کار مشخص جهاد کشاورزی از ارایه ی این درخواست ِ بحق ؛ صرفا دلسوزی ؛ فرهیختگی و تعهد جنابعالی بوده لذا امید است با مساعدت حضرتعالی و تحقق شعار تدبیر و امید ؛ این نیروها نیز با تحقق تغییر وضعیت استخدامی ِخود و احساس امید و امنیت شغلی و روانی در انجام وظایف خود بیش از پیش کوشا بوده و در راستای تحقق اهداف و برنامه های بخش کشاورزی گام بردارند.
  با ارزوی تندرستی و موفقیت
  کارکنان قراردادمشخص مدیریت جهاد کشاورزی نیشابور و فیروزه

  • کارگروه فضای مجازی پاسخ به دیدگاه

   با سلام و احترام،
   پیام شما به رویت آقای دکتر و دفتر ایشان رسانده شد. سپاسگزار خواهیم بود چنانچه اصل درخواست مکتوب خود را تا به حال به دفتر نماینده محترم تحویل نداده اید نسبت به تحویل آن اقدام بفرمایید. طبیعتا اگر در اجرای قانون در این زمینه به خصوص تبعیضی رخ داده باشد امکان پیگیری به شکل مکتوب کاراتر خواهد بود. ان شالله.
   با سپاس از ارتباطتان💐