نمایش نوار ابزار

پیام تشکر دکتر حمید گرمابی از همشهریان

باسمه تعالی

مردم شریف و فرهیختۀ نیشابور

حضور و مشارکت چشمگیر شما در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، امید جدیدی را در مسیر تلاش برای اصلاح امور بوجود آورد .
ورود این جانب به عرصۀ انتخابات نیز بنابر احساس وظیفه و در پاسخ به نیاز کشور و زادگاهم به وجود نیروهای متعهد و متخصص همراه با دیدگاه های اعتدال و اصلاح در بالاترین مرجع قانون گذاری بود که با شروع رقابتها و ظهور شور و شوقی وصف ناپذیر در کلیۀ اقشار مردم  فهیم و مسلمان نیشابور ، یقین حاصل کردم که وجود این فرزند کوچک شما در این عرصه ، ضروری بوده است .
اکنون که با رأی قاطع خود این حقیر را مورد حمایت بزرگوارانۀ خویش قرار داده اید ، ضمن سپاس و ادای احترام به یکایک شما عزیزان گرانقدر و همۀ شخصیتهای محترم جامعه و گروههاي اجتماعی و نیروهای سیاسی ، مذهبی که این جانب را مورد حمایت و همراهی صمیمانۀ خویش قرار دادند ، از خدای بزرگ مسئلت می نمایم تا در پاسداری از امانتی که در اختیارم گذارده اید یاریم کند و در این مسیر تعهدآور نیز همچنان مرهون پشتیبانی و راهنمایی های شما قرار گیرم . همچنانکه بارها نیز در دیدارهای گروهی و عمومی خدمت سروران و بزرگوارانم اعلام کرده ام ، دست  همۀ شما و خردمندان و مسئولین شهر را برای همکاری صمیمانه می فشارم و به یاری می طلبم .
برنامه ریزی کوتاه مدت ،  میان مدت و دارزمدت برای توسعه و ارتقاء شهرستانهای نیشابور و فیروزه ، جز با همدلی و همکاری همگان میسر نخواهد بود و از هم اکنون همۀ نیروهای متخصص ، کاردان را در قالب تیم های مشورتی و تخصصی به همکاری دعوت می نمایم . باشد تا با یاری یکدیگر ، توسعه و اعتلای شهرمان را در آینده ای نزدیک امکان پذیر سازیم .
فرصت را مغتنم شمرده و به تمامی شهروندان عزیز بویژه جوانان ، دانشجویان ، فرهنگیان معظمی که خالصانه و  و بی توقع در تلاشی بی وقفه در این مدت ، بار سنگین فعالیت تبلیغاتی این جانب را درسطح شهرستان و فضای مجازی بر دوش گرفتند ، خداقوت عرض نموده و تشکر ویژۀ خودم را اعلام نمایم .

خدمتگزار شما – حمید گرمابی

دیدگاه ها