نمایش نوار ابزار

اطلاعیۀ تیم مدیریت گروههای فضای مجازی حامیان دکتر گرمابی

“گزارش و اعلام برنامۀ گروههای چهارگانۀ تدبیرخردمندان در فضای مجازی تلگرام” :

بنام ایزد دانا
همانگونه که می‌دانید یکی از برنامه های جناب دکتر گرمابی ، داشتن امکان ارتباط آسانِ عموم شهروندان برای ابراز نظر و ارائۀ پیشنهاد به ایشان در طول دوران نمایندگی بوده است . بهمین خاطر گروههایی که درطول دوران تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی تلگرام و به منظور اطلاع‌رسانی و اعلام حمایت از دکتر گرمابی توسط ستاد انتخاباتی ایشان تأسیس گردیده بود ، بدلیل استفاده از رایگان‌ترین و فراگیرترین ابزاری که در اختیار عامۀ مردم قرار دارد همچنان فعال و حفظ گردید تا ضمن به انجام رسیدن هدف فوق ، در نهایت متصل به کارگروههای تخصصی گردد که قرار بود طبق وعدۀ دکترگرمابی و با هدف مشورت دادن به ایشان و با حضور همۀ صاحب نظران و دلسوزان متخصصی که فراتر از عقاید سیاسی و جناحی خود ، دل در گرو پیشرفت شهر و کشور دارند و حاضرند در این مسئولیت ملی به نمایندۀ منتخب مردم یاری رسانند تشکیل گردد .
اکنون با توجه به اینکه گام اول در دعوت‌های نخستین و پایه‌گذاری کارگروههای مورد نظر با موفقیت برداشته شده و در مرحلۀ فراگیر شدن و تقسیم مسئولیت و استقرار کامل تا قبل از شروع رسمی مجلس جدید می‌باشیم ، برنامه‌های ذیل را به استحضار همراهان عزیز می‌رسانیم :
۱- با در نظر گرفتن هدف اصلی و فلسفۀ وجودی گروههای مجازی “تدبیرخردمندان” که قبلاً توضیح داده شد ، ظرف چند روز آینده تنها “گروه جامع شهروندی” فعال خواهد بود که به تنهایی می‌تواند مقصود مورد نظر را تأمین نماید و مابقی گروهها در ۲۴فروردین تعطیل و یا از زیر مجموعۀ ما خارج خواهند شد .
۲- همانگونه که در اطلاعیه‌های قبلی به اطلاع رسید ، تنها افرادی مجاز به حضور در گروه مذکور می‌باشند که دارای هویت واقعی بوده و شمارۀ تلگرامی خود را به ادمین‌های گروه ارائه نمایند . بدیهی است که این اصل بدلیل حفظ محتوای گفتگوها و مطالب منتشر شده توسط اعضا در چارچوب فلسفۀ وجودی گروه ( ابراز نظر و پیشنهاد و انتقاد شهروندان عزیز به نمایندۀ منتخبشان ) می‌باشد و این روند از مدتی پیش نیز آغاز گردیده و به اطلاع همگان رسیده بود .
۳- کارگروههای تخصصی در آینده‌ای نزدیک و بنا به ضرورتی که با تشخیص اعضا آن صورت خواهد گرفت ، گروه مجازی خود را متناسب با موضوع مورد نظر تأسیس و از شهروندانی که در “گروه جامع شهروندی” حضور داشته و توانایی و دغدغه‌های دلسوزانۀ خود را نشان داده و مایل به اظهار نظر و همکاری در آن خصوص می‌باشند برای عضویت در گروه مجازی زیر مجموعۀ خود دعوت بعمل خواهند آورد .
۴- از اعضای محترم گروههای “آموزش و پرورش” و “بانوان” و “جوانان” که در این مرحله غیرفعال و یا از زیر مجموعۀ تدبیرخردمندان خارج می شوند مشتاقانه دعوت می شود تا ارتباط خود را از طریق تنها گروه موجود تدبیرخردمندان (جامع شهروندی) با ما حفظ نمایند تا ضمن تداوم بهره مندی از نظرات آنان در حال حاضر ، امکان دعوتشان در آیندۀ نزدیک به زیرمجموعه های کارگروههای تخصصی بتناسب وجود داشته باشد .
۵-بدیهی است هر گروهی شرایطی دارد که یا قانون تعیین می کند یا مؤسسان آن. لازم می دانیم در پایان توجه اعضای محترم را به قاعدۀ حقوقی “تحذیر” یا بر حذر داشتن و هشدار دادن جلب کنیم. شرایط اصلی این گروه همان است که بیان شد و قانون نیز بر آن تأکید دارد. اعضای محترم با پذیرش این شرایط و بر اساس اصل مذکور هر گونه مسئولیت عملکردشان را پذیرفته اند و از این باب مسئولیتی بر دوش اعضای تیم فضای مجازی نخواهد بود.
=============
در پایان وظیفۀ خود می‌دانیم از همۀ عزیزانی که در این مسیر تاکنون با ما همراهی و همدلی نمودند و همچنان نیز با درکی یکسان از اولویتها و مسئولیتهای مشترک در کنارمان خواهند ماند و بویژه از ادمین هایی که دلسوزانه و بی‌ادعا به ما و مردم داوطلبانه یاری رساندند (علی الخصوص که تعدادی از ایشان جزو نخبگان ، استادان، پزشکان و دبیران این شهرند و روز و شبشان را با سختکوشی و تشخیص مثال زدنی که در اختیار خیلی از مراجع رسمی هم نیست به کار پالایش و کنترل این گروه ها پرداختند تا مطلبی خارج از عرف و قانون در آن درج نشود ) تشکر و قدردانی نموده و به احترامشان سر تعظیم فرود آوریم .
با سپاس

تیم فضای مجازی تدبیر خردمندان

مطالب مشابه
دیدگاه ها