نمایش نوار ابزار

اطلاعیۀ مهم دفتر ارتباطات مجازی دکتر حمید گرمابی

با سلام و احترام
دوستان همراه و شهروندان عزیز شهرستان های نیشابور و فیروزه

اهمیت و تأثیر فضای مجازی در ایجاد ارتباطی دوسویه، گسترده و آزاد با شهروندان ، موضوعی بود که از ابتدا مورد توجه و مرکز فعالیتِ ستاد انتخاباتی دکتر گرمابی قرار گرفت و با استقبال وسیع همشهریان ارجمند از مجموعۀ گروه های تلگرامی “تدبیر خردمندان” مواجه گشت.
این تجربۀ استفادۀ مؤثر از فضای مجازی ، موجب گردید تا دکتر گرمابی نیز بر حفظ مستمر این امکانِ اطلاع رسانی و ارتباط شهروندان با خود تأکید و توصیه نمایند که همواره در طول دوران نمایندگی نیز چنین بستر سهل و سریعی برای پرسش و انتقاد و مطالبه‌گری مردم از نمایندۀ خود فراهم باشد .
این هدف در طول ماه های گذشته با فعال ماندن “گروه جامع شهروندی تدبیر خردمندان” دنبال گردید و علیرغم تخریب‌ها و رندی‌هایی که بطور معمول در همۀ فضاهای باز مجازی جاری‌ است و گاهی نیز بهانۀ تهدید و تحدید می‌گردد ، با تلاش مداوم مدیران گروه که با مسئولیت پذیری و وفاداری صادقانه و صمیمانه به قانون ، از انحراف آن در غیر اهداف اعلام‌شدۀ گروه مراقبت می‌کردند ، تا به امروز ادامه یافت .
اکنون به اطلاع همراهان عزیز می‌رسانیم ، به منظور ساماندهی و گسترش و هدفمندتر کردن ارتباط مجازی مردم با دکتر گرمابی و در ادامۀ اهدافی که ذکر گردید، از هشتم خرداد ماه و در آستانۀ شروع بکار مجلس جدید گروه تلگرامی “تدبیر خردمندان” غیرفعال خواهد شد و موارد ارتباطی زیر جایگزین آن می‌گردد:

✅ کانال تلگرامی “دکتر حمید گرمابی” به آدرس  hgarmabi@  و وب سایت اطلاع رسانی ایشان به آدرس www.hamidgarmabi.com ( برای اطلاع از گزارش عملکرد و فعالیت های دکتر گرمابی و پاسخ به سؤالات عمومی ) .

✅ آیدی تلگرامی  hgarmabi94@ ( برای دسترسی سریع و سهلِ مردم در هر لحظه و مکان به “دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی” به منظور طرح سئوالات و پیشنهادات و مطالبات خود به ایشان ) .

✅ ایمیل dr.hgarmabi@gmail.com

بسیار مفتخریم که تاکنون در مسیر ایجاد پیوند مستمر مردم با نمایندۀ منتخب شان خدمتگزارتان بوده‌ایم و از همراهی شما در این مجاری ارتباطی و همکاری در اطلاع‌رسانی آن به عموم شهروندان گرامی صمیمانه سپاسگزاری می‌نماییم .
با امید به همدلی و پاسخگویی متقابل میان مردم و مسئولین .

دفتر ارتباطات مجازی دکتر گرمابی
hgarmabi@

eslahtalabanneyshabur@

مطالب مشابه
دیدگاه ها