نمایش نوار ابزار

برگزاری دیدار نوروزی اعضای “کارگروه‌های تخصّصی – مشورتی” دفتر ارتباطات مردمیِ دکتر گرمابی

برگزاری دیدار نوروزی اعضای “کارگروه‌های تخصّصی- مشورتی”ِ دفتر ارتباطات مردمیِ دکتر گرمابی و تعدادی از جوانان و دانشجویانِ حامی گفتمان “تدبیرِ خردمندان”

در ابتدای این برنامه که با حضورِ پرشورِ برخی از این جمع در محل اردوگاه کشوریِ باغرود برگزار می‌شد، دکتر گرمابی عنوان کرد: در رابطه با فعّالیّت کارگروه‌ها از تک‌تک دوستان تشکّر می‌کنم که وقت گران‌بهای‌شان را در اختیار ما و همشهریان‌شان قرار می‌دهند. می‌دانم همه‌ی شما مشغله‌هایی مختلف دارید و امّا در این رابطه، احساس وظیفه می‌کنید. وجود کارگروه‌ها با این شیوه و فرآیند، حتّی در سطح کشور نیز کم‌نظیر است. نظرات و ایده‌های متخصّصانی که به موضوعات مختلف شهر و کشور آگاه هستند، پشتوانه‌ای استوار برای من است و هر زمان نیاز بوده که گزارشی ارائه و مشاوره‌ای دریافت شود، دوستانِ متخصّص و متعهّد ما در این کارگروه‌ها، حاضر بوده‌اند. به ویژه، گاه در موضوعات فوری مثل یک مورد زیست‌محیطی در صنعت، کمک فکریِ فراوانی به این جانب حتّی در دیرگاه‌ترین زمان شبانگاه ارائه شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی افزود: وجود این کارگروه‌های تخصّصی و مشورتی، برای خودِ شما دوستان نیز فرصتی مغتنم است که در کنار هم، از نظرات یکدیگر استفاده کنید. این موضوع موجب سازندگی، بالندگی و رشد همگی ماست. وجود همه‌ی شما را غنیمت می‌شمارم و امروز به صورتی خاص، شنوای صحبت‌های شما هستم تا مسائلی که در این چند ماه، از آغاز کار تا کنون، وجود داشته را بهتر بدانیم و طرح این موضوعات، منجر به این شود که در سال جدید، کارگروه‌های ما با تاثیر و برآیندی مطلوب‌تر به فعّالیّت خود ادامه دهند. به من کمک کنید تا بتوانیم بهتر به مردم شهرستان‌های نیشابور و فیروزه خدمت کنیم. اثرات این هم‌فکری را در فرازهای مختلف دیده‌ایم و ان‌شاءالله در آینده نیز بیشتر خواهیم دید.

در ادامه‌ی این نشستِ تخصّصی، حاضران با بیان دیدگاههای خود در خصوص نقاط ضعف و قوّت موجود در کارگروه‌ها، پیشنهادهایی در خصوص نحوه‌ی ارتقای کارکرد آن ارائه نمودند.

همچنین توسط برخی از جوانان و دیگر افراد حاضر در جلسه نیز، پرسش‌ و پیشنهادهای متعدّدی از جمله در موضوعاتِ جاده‌ی حرم تا حرم، بحران آب شهرستان، لزوم ارتقای دانشگاهی در شهرستان، اشتغال، ورزش بانوان، معضلات اجتماعی و لزومِ دیدار دوره‌ای دکتر گرمابی با مردم مطرح گردید که ایشان ضمن استقبال از طرح این موضوعات ، پاسخ‌ها و توضیحاتی را در خصوص مسائل مطرح شده ارائه نمود.
۱۰ فروردین ۹۶

photo_2017-03-31_13-22-53photo_2017-03-31_13-22-36 photo_2017-03-31_13-22-45  photo_2017-03-31_13-22-57

photo_2017-03-31_13-22-27

دیدگاه ها