نمایش نوار ابزار

برگزاری نمایشگاه خودور در سطح بین المللی می تواند یکی از راه های توسعه صنایع به خصوص صنعت خودرو باشد

به گزارش پدال نیوز، حمید گرمابی درباره برگزاری نمایشگاه خودرو در مشهد گفت: برگزاری نمایشگاه خودور در سطح بین االمللی می تواند یکی از راه های توسعه صنایع به خصوص صنعت خودرو باشد.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی به برجام اشاره کرد و افزود: در صنعت خودرو که بعد از برجام حرکت های خوبی دیده می شود، به گونه ای که در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه این صنعت خواهیم بود.
وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه های خودرو ضروری است، اظهارداشت: خراسان رضوی هم یکی از قطب های صنعت خودرو کشور است و به طور یقین برگزاری نمایشگاه خودور در مشهد که هر ساله به طور منظم برگزار می شود می تواند در رشد کیفی و کمی این صنعت تاثیر بسزایی داشته باشد.
گرمابی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که با آن در کشور رو به رو هستیم تمرکز صنایع کلیدی به خصوص صنعت خودور در پایتخت است و به طور یقین ا هر چقدر این نمایشگاه ها در خارج از پایتخت برگزار شود کمک به توسعه این صنعت در کل کشور خواهد کرد.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس  با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه ها در شهر های مختلف کشور به ایجاد اشتغال کمک خواهد کرد، گفت: یکی از معضلات و مشکلاتی که کشور سال های سال است که با آن دست و پنجه نرم می کند مشکل بیکاری است، قطعا نمایشگاه ها می تواند امکانی برای برقراری ارتباط بین تولید کنند و مصرف کنند باشد.
گرمابی ادامه داد: به طور یقین با برقراری ارتباط بین مصرف کنند و تولید کننده منجر به  تاسیس بنگاه اقتصادی می شود که به دنبال آن شاهد ایجاد اشتغال بود.

لینک خبر در خبرگزاری پدال نیوز

مطالب مشابه
دیدگاه ها