نمایش نوار ابزار

پرایدپاسخگوی استانداردهای روزدنیا نیست و بدقولی در تحویل خودرو نتیجه عدم برآورد میزان تولید است

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس،گفت: شهروندان تنها برای ثبت سفارش خودرو به نمایندگی‌های مجاز اعتماد کنند تا کلاهبرداران نتوانند با سوء استفاده از اعتماد شهروندان سرمایه شان راکسب کنند.

حمید گرمابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره عدم پایبندی برخی از خودرسازان در زمان ذکره شده در قرارداد  نسبت به تحویل خودرو به مشتریان،گفت: عدم تامین قطعات یدکی از تولیدکنندگان داخلی و یا دشواری تهیه لوازم یدکی خارجی برای خودروسازان از عواملی است که برخی خودروسازان اعتقاد دارند؛ نمی توانند میزان تولیدخودرو  را طبق روزه و ماه برآوردکنند.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، تصریح کرد :عدم برآورد دقیق از میزان تولید موجب می شود که خودروسازان نتوانند طبق روز و ماه خودرو را تحویل مشتری بدهند.

وی ادامه داد: پراید پاسخگویی استانداردهای روز دنیا نیست، منتهی ما خودرویی در کشور نداریم که هم رنج قیمتی پراید باشد تا بتواند استانداردهای بین المللی را  رعایت کنند بنابراین  تا زمانی که نتوان جایگزین مناسبی برای پراید پیداکرد، نمی توان خط تولید پراید را قطع کرد.

گرمابی افزود: خودرویی باید جایگزین پراید شود که با قدرت خرید طبقه متوسط و دهک های کم درآمد جامعه سنخیت داشته باشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بدقولی برخی شرکت های خودرو سازی برای تحویل به موقع خودرو به مشتریان نشان عدم دقیق برآورد میزان تولید دارد،گفت: وضعیت برنامه ریزی خط تولید و کمبود برخی از قطعات یدکی خودرو از دلایلی است که خودرسازن برای دیرکرد در تحویل خودرو اعلام می کنند

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها