نمایش نوار ابزار

متن پیام سپاس دکتر گرمابی به مردمِ حق‌گزارِ ابرشهر و ایرانشهر در موضوع ارتقای رتبه‌ی علمی ایشان

به نام خداوند جان و خرد

با سلام و احترام

از همه‌ی همشهریان بزرگوار، مسئولین و اقشار مختلفی که از نیشابور و سراسر کشور، ارتقای عنوان دانشگاهی اینجانب را تبریک گفته و مرا مرهون الطاف مهربانانه‌ی ‌خود قرار دادند، صمیمانه سپاسگزاری نموده و در برابر یکایک آنان سرتعظیم فرو می‌آورم.

برای این حقیر ، لیاقت خدمت به مردم و کسب اعتماد و رضایت ولی‌نعمتانم، ارزشمندترین جایگاه بوده و همواره خدای متعال را برای وجود آن شکرگزارم.

ارزش و اهمّیّت اخذ عنوان “پروفسور” یا “استاد” نیز برای اینجانب، در راستای ارتقای توانایی علمی با هدف خدمتی بهتر به کشور و مردم گران‌قدر آن معنا می‌یابد و بسیار مفتخرم که این عنوان را به نام فرزند کوچک دیگری از نیشابور بزرگ، به دست آورده‌ام.

کسب چنین عناوینی توسط نیشابوریان و حضور بسیاری از آنان در جای‌جای میهن و دنیا به عنوان افرادی موفّق در رشته‌ی خود و مفید برای مردم، موضوعی جدید نیست و بنده نیز تنها یکی از پرورش‌یافتگانِ شهری هستم که همواره مهدِ دانش و فرهنگ و ادب و هنر بوده و این مسئله، کمترین نشان از ظرفیّت والایِ نهفته در نیشابور بزرگ، است.

در پایان، ضمن تشکّر مجدّد از یکایک عزیزانی که به اینجانب، تبریک درجه‌ای را که در واقع متعلّق به مردم و نام سرفراز نیشابور است گفته‌اند، از اینکه امکان عرض ادب به شما بزرگواران و سپاس‌گزاریِ مستقیم را نداشتم، عذرخواهی نموده و برای همگان آرزوی سلامت و بهروزی می‌نمایم.

امید که همواره دعای خیر و کمک شما عزیزان، یاورم باد.

حمید گرمابی
«نماینده مردم فرهیخته‌ی شهرستان‌های نیشابور و فیروزه»
۲۸ مهر ۹۶

دیدگاه ها