نمایش نوار ابزار

حضور دکترگرمابی در جمع مردم روستای سوله از توابع بخش سرولایت

دکتر گرمابی در جمع مردم روستای سوله از توابع بخش سرولایت حضور یافت و پاسخگوی مسائل مردم این روستا بود.

ایشان بیان داشت: برای ایجاد سدّ خاکی با توجّه به تعداد پایین خانوار این روستا، توجیه آن دشوار است، مگر تعدادی دیگر از روستاها هم بتوانند از آن استفاده کنند تا توجیه اقتصادی داشته باشد، باید برآورد شود که چند روستا می‌توانند از آن استفاده کنند تا در جهت ایجاد آن اقدام کنیم.

در مورد آسفالت جادّه هم در لیستی که به ترتیب اولویّت تهیه شده در دستور کار است.

در رابطه با زمین‌هایی که از سوی سازمان منابع طبیعی تصرّف می‌شود، در سال‌های گذشته حساسیّت کمتر بود امّا با توجّه به ریزگردهایی که در مناطق جنوبی مردم را دچار مشکلات عدیده کرده، حساسیّت‌ها بر استفاده از اراضی طبیعی بیشتر شده است، زمین‌های روستا هم سند ندارد و بیشتر قول‌نامه‌ای است، از طرفی وقتی زمینی مورد کشت قرار نمی‌گیرد گمان به بلاصاحب بودن آن می‌رود، برای اقناع منابع طبیعی باید مستندات مالکیّتِ محکم‌تری ارائه شود که من پیگیر این قضیه خواهم بود.

آنتن‌دهی موبایل، دیجیتال و اینترنت نیز با جلسه‌ی اخیری که در نیشابور با حضور مدیران مخابرات و مسئولان اپراتورهای تلفن همراه برگزار شد، در حال رفع مشکل است.

من استفاده از تسهیلات مالی اشتغال روستایی، کشت گلخانه‌ای و مشاغل خانگی خانم‌های روستایی را به شما پیشنهاد می‌کنم که برای اطّلاع از شرایط آن می‌توانید از مسئول دفتر ارتباطات مردمی من پیگیر موضوع باشید.

۱۹ آبان ۱۳۹۶

روستای سوله روستای سوله

مطالب مشابه
دیدگاه ها