نمایش نوار ابزار

حضور دکتر گرمابی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه‌ی زائرین پیاده‌ی حرم مطهّر امام رضا (ع) در بخش‌داری زبرخان

با عشق و علاقه‌ای که در این ستاد می‌بینم، مطمئن‌م میزبان خوبی برای زائران خواهیم بود.

می‌توان از پتانسیل زوّاری که از نیشابور عبور می‌کنند، به خوبی بهره برد.

دکتر گرمابی در این جلسه بیان داشت: از دست‌اندرکاران مدیریت این حرکت عظیم تشکّر می‌کنم و می‌دانم مدّت‌هاست مشغول برنامه‌ریزی هستند و امیدوارم خداوند از همه‌ی شما قبول کند. می‌دانم اسکان و مدیریّت این تعداد زوّار زحمت زیادی دارد امّا عشق و علاقه‌ای که در این جمع می‌بینم مطمئن هستم میزبان خوبی برای زائرین محترم خواهیم بود؛ بخش زبرخان با توجّه به این‌که در مسیر حرکت است، نقش اصلی را در این میزبانی دارد.

این حرکت، نمونه‌ای از راهپیمایی اربعین به عنوان بزرگ‌ترین تجمّع مذهبی-سیاسی قرن، در مقیاس کوچکتر است که می‌توان از ظرفیّت آن استفاده‌های زیادی کرد. در خراسان هم به یُمن وجود حضرت امام رضا (ع) از برکات این رویداد فرهنگی-مذهبی به نفع نیشابور و استان بهره برد.

پیشنهاد می‌کنم پس از برگزاری و مدیریت این مجموعه، به آسیب‌شناسی آن بپردازید تا هر سال با مشکلات کمتر و شکوه بیشتری شاهد این اجتماع باشیم.

لازم به ذکر است در این نشست در رابطه با مدیریت اسکان و پذیرایی از زائرین در ایستگاه‌های مسیر، تامین امنیّت و بهداشت زوّار، کنترل پخش نذورات و حضور مبلّغ برای تبیین هدف این حرکت به بحث و تصمیم‌گیری گذاشته شد.

گفتنی است در این جلسه معاون فنّی و عمرانی فرماندار، بخش‌دار ‌زبرخان، نماینده‌ی بسیج، نیروی انتظامی، سپاه، اداره‌ی اوقاف، هلال‌احمر، آتش‌نشانی، معاونت بهداشتی و سایر ادارات بخش، پلیس‌راه، اعضای شورای بخش حضور داشتند.

۲۰ آبان ۱۳۹۶

بخش‌داری زبرخان بخش‌داری زبرخان

دیدگاه ها