نمایش نوار ابزار

حضور دکتر گرمابی در جمع مردم روستای فهنه بخش سرولایت

ایشان در میان مردم این روستا بیان داشت: گفته می‌شود که برخی مسئولان و نمایندگان، قبل از انتخابات در روستاها حضور پیدا می‌کنند و بعد از انتخابات پیدای‌شان نمی‌شود، من قبل از انتخابات توفیق حضور در این روستا را نداشتم اما اهالی محترم روستا و بخش سرولایت لطف داشتند و اکثرا به من رای اعتماد دادند و الان خدمت شما رسیده‌ام، خوش‌حالم در جمع مردم فرهیخته و تحصیل‌کرده‌ی این روستا هستم و جای تبریک به اهالی دارد که چنین فرزندانی را در خود رشد داده است، انشاءالله با دعای شما از عهده‌ی این وظیفه‌ی سنگین برآیم.

در مورد نامناسب بودن وضعیّت آب آشامیدنی و قطعی آب روستا، طرحی موقّت در نظر گرفته شده و اگر منبع آبی پایدار ایجاد شود، می‌توان مشکل را حل کرد که نیاز به تامین بودجه‌ی ۲ میلیارد تومانی دارد، پیگیر آن خواهم بود و بخشدار محترم هم پیگیر هستند.

آسفالت ۵ هزار و ۲۰۰ متر باقی‌مانده از راه‌های مواصلاتی بخش در حال پیگیری است.

گازرسانی همه‌ی روستاهای سرولایت, در دو فاز مختلف در حال انجام است.

در رابطه با درخواست احداث سالن ورزشی باید بگویم در سطح شهرستان نیشابور و فیروزه حدود ۵۰ سالن ورزشی نیمه کاره وجود دارد، تکمیل همه‌ی اینها بودجه نیاز دارد و پروژه‌هایی که تا درصدی پیشرفت داشته‌اند در اولویّت‌اند، در این خصوص قولی نمی‌توانم بدهم امّا پس از رفع مشکلات اساسی‌ترِ روستا به فکر آن نیز خواهیم بود.

در مورد مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه هم حق با شما است امّا آنتن‌های مورد نیاز هر کدام یک میلیارد تومان هزینه‌بر است، در این رابطه نشستی با مسئولان مربوطه برگزار شده و سعی می‌شود با هزینه‌ی کمتر این مشکل رفع شود.

برای اجرای قنات، درخواست فوری از وزارت جهاد کشاورزی داشته‌ام، خیلی از قنات‌ها خشک شده اما نیاز به مشارکت اهالی هم دارد که کار سریع‌تر انجام گیرد.

در جهت رفع بیکاری میان جوانان روستا هم پیشنهاد می‌کنم از تسهیلات اشتغال روستایی و ایجاد تعاونی‌های روستایی که دولت در نظر گرفته استفاده کنید و اگر ایده‌ی تجاری دارید که از برگشت سرمایه آن مطمئن هستید، ارائه دهید.

۱۹ آبان ۱۳۹۶

روستای فهنه روستای فهنه روستای فهنه

مطالب مشابه
دیدگاه ها