نمایش نوار ابزار

دکتر گرمابی در بازدید از شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان

متاسفانه کوتاهیِ عدّه‌ای در رعایت استانداردهای لازم در ساخت مسکن، منجر به این میزان تلفات در کرمانشاه شد.

راه‌پیمایی مردم به سمت حرم حضرت رضا(ع) نمونه‌ای کوچک از راه‌پیمایی اربعین است که در دنیا چشم‌ها را خیره کرده بود.

دکتر گرمابی ضمن عرض خدا قوت به زائرین حرم رضوی(ع)، وقوع زلزله در استان کرمانشاه و از دست رفتن تعدادی از هم‌وطنان‌مان را تسلیّت گفت.

ایشان در ادامه تأکید کرد: متاسفانه کوتاهی عدّه‌ای در ساخت مسکن، منجر به این میزان از تلفات شد. اگر همه‌ی ما در هر مسئولیّتی که هستیم، خدا را در نظر بگیریم و وظیفه‌مان را درست انجام دهیم، کارها در کشور به درستی پیش می‌رود، خداوند، درگذشتگان این حادثه را رحمت کند؛ من امیدوارم پس از این در اجرای مقررات و قوانین جدّی‌تر و سخت‌تر عمل کنیم، چراکه این سهل‌انگاری‌ها خیانت به حقوق مردم است، در کشور ژاپن زمین‌لرزه‌هایی تا ۹ ریشتر رخ می‌دهد اما تلفات آن بسیار کمتر از زلزله‌ی اخیر در کشور ماست، کشور ما زلزله‌خیز است و باید از این حادثه عبرت بگیریم.

دکتر گرمابی خطاب به زائرین گفت: این راه‌پیمایی نمونه‌ای کوچک‌تر از راه‌پیمایی اربعین است که در دنیا چشم‌ها را خیره کرده بود و من امیدوارم این حرکت شما مورد قبول خداوند قرار گیرد و نیشابور میزبان خوبی برای سایر زائرین حرم امام رضا(ع) باشد.

گفتنی است که کارخانه‌ی دانه‌های روغنیِ خراسان، میزبان وعده‌ی ناهار کاروان‌های پیاده در مسیر حرم امام رضا(ع) بوده است و مطابق گزارش مسؤلان شرکت، در حال حاضر در این کارخانه ، ۸۰ نیرو در ۳ شیفت مشغول به کارند و در آن برای نخستین بار در کشور ، روغن کنجد تولید می‌شود و مسئولان آن پیگیر ثبت شرکت به عنوان قطب روغن هستند.
سایر تولیدات این شرکت نیز شامل روغن دانه‌ی سویا، کُلزا، آفتاب‌گردان، کتان و ذرّت است.

در ادامه، بازدید از قسمت‌های مختلف شرکت از جمله مرکز کنترل کیفی، استراکشن و انبار کُنجاله صورت گرفت.

۲۵ آبان ۱۳۹۶

 شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان  شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان  شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان  شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان  شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان

دیدگاه ها