نمایش نوار ابزار

خبر خوش برای مردم بخش میان‌جلگه: ارتقای بخش، در دست اقدام و صدور دستور

خبرخوش برای مردم بخش میان‌جلگه: ارتقای بخش، در دست اقدام و صدور دستور

کشور ما بیشتر از همیشه نیازمند وحدت است.

دکتر گرمابی در مراسم افتتاحیه‌ی سالن کُشتی شهدای مدافع حرم آموزش و پرورش میان‌جلگه و‌ مراسم المپیاد ورزشی درون‌مدرسه‌ایِ این بخش، ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته‌ی وحدت و اعیاد پیش‌رو، بیان داشت: این روزها، فرصت مبارکی برای افتتاحِ پروژه‌ای است که عدّه‌ای با تلاش شبانه‌روزی به انجامش رسانده‌اند.

نماینده‌ی مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به دانش‌آموزان حاضر، اظهار داشت: ان‌شاءالله با تلاش و پشتکار شبانه‌روزی‌، مدیرانی کارآمد از بین همین دانش‌آموزان خواهیم داشت و به مدد پشتکار آن‌ها و زحمات مربّیان‌شان، شاهد پیشرفت سریع‌تر کشورمان خواهیم بود.

ما شاهد خدمات ریاست و معاونین آموزش‌ و پرورش بخش میان‌جلگه بوده‌ایم. امیدواریم همچنان با همین پشتکار به خدمت‌شان ادامه دهند و راه توسعه‌ی بخش را پیش گیرند.

موضوعِ ارتقای میان‌جلگه به شهرستان نیز در دست بررسی و اقدام است و ان‌شاءالله آمادگی این ارتقا وجود دارد و تلاش می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این اتّفاق برای مردم سخت‌کوش و با پشتکار میان‌جلگه بیفتد تا امکانات بیشتری نیز به این بخش سرازیر شده و دست مسئولین برای انجام پروژه‌ها و خدمت به مردم بازتر گردد. با روندِ حاکم، به زودی این خبر خوش را خواهیم شنید.

دکتر گرمابی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به هفته‌ی وحدت، تصریح کرد: امیدوارم اتّحاد در کشور ما همچون گذشته پابرجا باشد. به ویژه در شرایط فعلی که ما نیازمند این اتّحاد هستیم. چه وحدت میان شیعه و سنّی و چه میان همه‌ی تفکّرات و راه و روش‌هایی که در کشور وجود دارد، تا بتوانیم در راه توسعه‌ی کشور گام‌هایی بلند برداریم. اگرچه بدخواهان در منطقه زیادند و نمی‌خواهند کشور اسلامی ما به توسعه برسد اما با وحدت و همدلیِ ما، همه‌ی توطئه‌ها نقش برآب خواهد شد. مانند پیروزی رزمندگان ما علیه داعش، سایر توطئه‌های منطقه نیز خنثی خواهد شد و کشور، راه توسعه را با شتاب بیشتری طی خواهد کرد.

لازم به ذکر است با همراهیِ دکتر گرمابی، بازدید از نمایشگاه «تغذیه‌ی سالم» و نیز نمایشگاه «آسیب‌های اجتماعی» در مدارس میان‌جلگه نیز صورت گرفت.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره‌‌ی کل آموزش و پرورش استان، بخش‌دار، امام‌جمعه‌ی میان‌جلگه، برخی مسئولان اداری و پیشکسوتان ورزش پهلوانی شهرستان از جمله همراهانِ نماینده‌ی مردم در این برنامه‌ها بودند.

۱۴ آذر ۹۶

هفته‌ی وحدت   هفته‌ی وحدتهفته‌ی وحدت هفته‌ی وحدت هفته‌ی وحدت هفته‌ی وحدت

مطالب مشابه
دیدگاه ها