نمایش نوار ابزار

افتتاح پروژه‌ی گازرسانی به ۲۶ روستای شهرستان فیروزه، شهر همت‌آباد و نیز پروژه‌ی خط انتقال گاز همت‌آباد-بار به طول ۵۲ کیلومتر

افتتاح پروژه‌ی گازرسانی به ۲۶ روستای شهرستان فیروزه، شهر همت‌آباد و نیز پروژه‌ی خط انتقال گاز همت‌آباد-بار به طول ۵۲ کیلومتر

بهره‌برداری از این پروژه با حضور دکتر گرمابی به اتفاق معاون وزیر نیرو، فرماندار و دیگر مقامات شهرستان فیروزه و رئیس شرکت گاز استان انجام شد.

دکتر گرمابی در جمع مردم همت‌آباد ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) بیان کرد: از کسانی که در به ثمر رسیدن این پروژه‌ی جمعی همّت کردند متشکرم، از شرکت ملّی گاز، مسئولان این شرکت در استان، فرماندار شهرستان فیروزه و دیگر مسئولان ذی‌ربط.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که ایران جزو کشورهای پُرمصرف دنیا به لحاظ مصرف انرژی است، تاکید کرد: اگر با همین میزان مصرف پیش رویم در سال‌های آینده با مشکل مواجه خواهیم شد و لازم است در مصرف نفت و گاز صرفه‌جویی صورت گیرد.

دکتر گرمابی بر لزوم استفاده از انرژی‌های نو مانند انرژی خورشیدی با ارزش افزوده‌ی بالا تاکید کرد.

ایشان در پایان با اشاره به مشکل اصلی مطرح شده از سوی مردم یعنی بیکاری جوانان، بیان کرد: دولت تسهیلات خوبی در حوزه‌ی اشتغال روستایی ارائه می‌کند که همّت شما جوانان را می‌طلبد تا با تشکیل شرکت‌های تعاونی‌ از این تسهیلات استفاده کنید؛ دفتر ارتباطات مردمی من در نیشابور، آماده‌ی کمک و راهنمایی به شماست.

۶ دی ۱۳۹۶

همت‌آباد-بار همت‌آباد-بار همت‌آباد-بار همت‌آباد-بار

مطالب مشابه
دیدگاه ها