نمایش نوار ابزار

ارائه‌ی گزارش پیگیری‌های دکتر گرمابی در رابطه با مشکلات شهر بار در میان مردم این شهر

در این دیدار، دکتر گرمابی با بیان این‌که شهر بار به دلیلِ دوری از مرکز، آن‌گونه که باید مورد توجّه و رسیدگی واقع نشده، افزود: مشکلات، منتقل شده و در حال پیگیری است. مهم‌ترین موضوعاتِ پیگیری شده، عبارت است از:

آسفالت جاده‌ی ماروسک برای رفت و آمد گردش‌گر و استفاده از طبیعت زیبای شهر بار از طریق وزارت راه

تکمیل مزار شهدای بار طی ملاقات با رئیس بنیاد شهید کشور

آغاز گازرسانی به شهر بار و تکمیل این پروژه تا پایان سال ۹۷

رفع کمبود ورزشگاه شهر بار از طریق معاونت شهرداری‌های وزارت کشور و وزارت ورزش و همیاریِ اهالی

دکتر گرمابی در ادامه اظهار داشت: جمعیّت شهر بار کمتر از پیش شده و علّت اصلی آن کمبود اشتغال است. جوانانِ تحصیل‌کرده می‌توانند از بودجه‌ی در نظر گرفته شده برای تعاونی‌های روستایی استفاده کنند و برای خود و دیگران به ایجاد اشتغال بپردازند. من از معاونت دهداری‌های وزارت کشور قول گرفتم که برای طرح‌های گردشگری تا سقفی قابل قبول تسهیلات ارائه کنند.

ایشان افزود: من به مردم شهر بار به دلیلِ شهردار و شورای جدید که روح تازه‌ای در این شهر دمیده‌اند تبریک گفته و مژده می‌دهم که بسیاری از مسائل و مشکلاتِ این شهر، در دست پیگیری قرار گرفته است.

گفتنی است از دیگر مسائل مطرح شده از سوی مردم این شهر، نیاز به ارتقای شهر به بخش با توجه به جمعیت شهر بار، نیاز به آبیاری مکانیزه‌ی مزارع، وجود بدهی‌هایِ شهرداری، نیاز به زیرسازی و آسفالت مدارس، لزوم انتقال دامداری‌ها به خارج از شهر، نیاز به نیروگاه خورشیدی، احداث پارک، و راه‌اندازی واحدهای بوم‌گردی بود.

دکتر گرمابی ضمن ارائه‌ی راه‌کارهایی از جمله کشت گلخانه‌ای و استفاده از تسهیلات دولتی در آبیاری مکانیزه‌ی مزارع، متعهّد شد تا سایر مشکلات شهر بار را نیز در فهرستِ پیگیری‌های خویش قرار دهد.

۷ دی ۹۶

شهر بار شهر بار شهر بار شهر بار شهر بار شهر بار شهر بار

دیدگاه ها