نمایش نوار ابزار

پس از این، مغزافزارها در کشور نقشی تعیین‌کننده خواهند داشت / صنعت کلاسیک و تا حدی قدیمیِ ما، نیاز به افکار نوین دارد‌

حضور دکتر گرمابی در مراسم افتتاحیه‌ی واحد جدید پارک رشد و فناوری شهرستان و کلنگ‌زنی واحد پیشرفته‌ی تحقیق و توسعه‌ی صنایع ماشین‌سازیِ شرق‌صنعت به اتّفاق مسئولان این مرکز

دکتر گرمابی ضمن تشکر از مدیر مرکز برای پیگیری‌های مجدانه‌‌ی ایشان، بیان کرد: این مرکز به نسبت جوانان تحصیل‌کرده‌ی نیشابوری، امکان و ضرورتِ رشدی زیاد دارد و باید با گسترش آن، محقّقان بیشتری مشغول به مطالعه و تحقیق شوند.

ایشان افزود: اقتصاد آینده‌ی ما دانش‌بنیان است و بسیاری فعّالیّت‌ها توجیه نخواهد داشت مگر آن‌که مجهّز به دانش روز دنیا باشد. پس از این «مغزافزارها» نقش تعیین‌کننده خواهند داشت. صنعت کلاسیک و تا حدّی قدیمی ما، نیاز به افکاری نوین دارد و کسانی که به دنبال به روزرسانیِ روش‌های صنعتی هستند، قطعاً موفّق‌ترند.

دانش‌بنیان شدن حوزه‌های مختلف به معنای تولید ‌و ایجاد اشتغال با هزینه‌ی کمتر است. باید به سمت ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان حرکت کنیم. دولت نیز در این جهت، بودجه و تسهیلاتی متناسب در نظر گرفته است. در حال حاضر در شهرستان این فضای فیزیکی فراهم شده و من نیز به عنوان نماینده‌ی شما در مجلس، در جهت رفع موانع و سخت‌گیری‌های غیرِ اصولی و غیرمنطقی کمک خواهم کرد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

پارک رشد و فناوری پارک رشد و فناوری پارک رشد و فناوری پارک رشد و فناوری

دیدگاه ها