نمایش نوار ابزار

پیش‌روی کشور به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و کارآفرین/ دانشگاه‌های فنّی و حرفه‌ای ظرفیّت سرمایه‌گذاریِ بالایی دارند

حضور دکتر گرمابی در مراسم افتتاحیه‌ی خوابگاه خیّرساز دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای به اتفاق رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، معاون فناوری نهاد ریاست جمهوری، مدیر کلّ سازمان فنّی و حرفه‌ای استان، رئیس دانشگاه فنّی و حرفه‌ای مشهد، فرماندار شهرستان، رئیس و مسئولان دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان

دکتر گرمابی در این مراسم ضمن خیر مقدم به میهمانان، بیان کرد: من از خیّرینِ شهرستان سپاس‌گزارم که در همه‌ی حوزه‌ها نقشی پررنگ دارند. مراتب سپاس‌گزاری‌ام را نیز تقدیم می‌کنم به آقای شفیعی، خیّر این پروژه، که پدر مرحوم‌ و خانواده‌ی ایشان هم از خیّرین گران‌قدر نیشابورند و امیدوارم اجرشان را از خداوند دریافت کنند.

نماینده مردم افزود: دانشگاه فنّی و حرفه‌ای ظرفیت سرمایه‌گذاریِ بیش از این‌ها را دارد. کشور به سمت ایجاد دانشگاه‌های «نسل سوم» و یا «کارآفرین» در حال پیش‌روی است و یکی از مولفه‌های آن، دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای است. به روشنی می‌بینیم که فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها یا مشکل اشتغال دارند و یا مهارت لازم را در رشته‌ی تحصیلی خود ندارند، امّا سرمایه‌گذاری بر دانشگاه‌های فنّی و حرفه‌ای می‌تواند این خلاء را پُر کند. ما مسئولان نیز باید به توسعه‌ی این دانشگاه توجّه ویژه داشته باشیم.

گفتنی است این خوابگاهِ دخترانه، با رویکرد «کسب و کار خوابگاهی» ساخته و تجهیز شده است.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

خوابگاه خیّرساز دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای

خوابگاه خیّرساز دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای

خوابگاه خیّرساز دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای خوابگاه خیّرساز دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای خوابگاه خیّرساز دانشکده‌ی فنی و حرفه‌ای

دیدگاه ها