نمایش نوار ابزار

دکتر گرمابی خطاب به دانش‌آموزان برتر شهرستان نیشابور: اهداف بزرگ انتخاب کنید و هرگز نگویید نمی‌توانم

پشت سر شما یک تیم حضور دارد: خانواده و مربیان؛، قدردان‌شان باشید و کمک کنید تا نیشابور را به جایگاه دیرینه‌ی خود برسانیم.

حضور دکتر گرمابی در همایش «شوق رویش» و تجلیل از ۳۰۸ نفر از دانش‌آموزان ممتاز، رتبه‌های سه رقمی کنکور سراسری و برگزیدگان المپیاد جشنواره‌ی خوارزمی

دکتر گرمابی در جمع دانش‌آموزان برتر شهرستان اظهار داشت:

خوشحالم که در جمع پرشور و انرژی شما و شاهد شادی شما وقتی که نتیجه‌ی تلاش‌های‌تان را می‌بینید، هستم.

فرزندان عزیزم! چند نکته برای کسانی می‌گویم که وارد دانشگاه شده‌اند. شاید برخی به شما گفته‌اند که با ورود به دانشگاه به هدف خود دست یافته‌اید اما بدانید این مرحله، شروع کار و مطالعه است. در هر رشته‌ای که تحصیل می‌کنید سعی کنید جزو بهترین‌ها باشید. هدف‌تان را بزرگ انتخاب کنید و نگویید نمی‌توانم؛ بلکه برای آن هدف، تلاش جدّی و بیشتری داشته باشید.

مراحل زیادی در زندگی دارید. زندگی مثل یک مسابقه‌ی تمام نشدنی است. کسی برنده است که از زمان خود استفاده‌ی بهتری کرده و بکوشد همیشه اوّل باشد.

ایشان در پایان، خطاب به دانش‌آموزان بیان داشت: پشت سر شما یک تیم حضور دارد: خانواده و مربّیانِ شما که سال‌هاست پا به پای شما تلاش کرده‌اند و باید قدردان این تیم باشید.

من توصیه می‌کنم در انتخاب رشته‌ی خود، به علاقه‌ی شخصی‌تان و نیز بازار کار رشته‌ی مورد نظر، توجه کنید. امیدوارم نیشابور را بیش از پیش سربلند کنید و هر کدام پای در مسیر دانشمندانی همچون خیام بگذارید تا شهرمان به جایگاه دیرینه‌ی خود بازگردد‌.

گفتنی است، دفتر ارتباطات مردمیِ دکتر گرمابی از حامیانِ برگزاری این مراسم بود و بدین سبب نماینده مردم از سوی مدیر اداره‌ی آموزش و پرورش شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

همایش شوق رویش همایش شوق رویش همایش شوق رویش

دیدگاه ها