نمایش نوار ابزار

حضور دکتر گرمابی در آیین بازگشایی پروژه‌های شهرستان فیروزه به مناسبت دهه فجر

نماینده‌ی مردم در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه‌ی آموزشگاه وکیلی ۵۷ با بیان این‌که این ایّام یادآور از خودگذشتگی‌های پدران ما و رشادت‌های شهدا است، اظهار کرد:
خوشحالم ساختمانی که محل درس خواندن نبوده با همت خیّر محترم، آقای مهندس وکیلی، بازسازی و تجهیز شده و انشاءالله فرزندان این شهرستان با شوق و علاقه در آن درس خواهند خواند و مدیران آینده‌ی ما از میان همین دانش‌آموزان برخواهند خاست.
خوشبختانه شهر ما خیّرین نیک‌اندیش زیادی دارد و باید خدمات‌شان را ارج بگذاریم.

دکتر گرمابی همچنین در مراسم افتتاحیه‌ی شرکت رویان نور ایرانیان فیروزه، ضمن گرامی‌داشت ایّام دهه‌ی فجر و یاد شهیدان انقلاب، طّی سخنانی بیان داشت:
شهرک صنعتی عطار در شهرستان فیروزه با حمایت‌های فرماندار محترم آن، پیشرفت خوبی داشته و اگر با همین سرعت پیش رود، حرف‌های زیادی در حوزه‌ی صنعت خواهد داشت.
ایشان همچنین ضمن تشکر از خانواده‌ی حسینی‌مقدم که سال‌هاست در این صنعت مشغول‌اند و کمک بزرگی به ایجاد شغل در این منطقه و رونق تولیدات با کیفیت نموده‌اند، از بانک ملی که با صنعت شهرستان همراه بوده نیز سپاس‌گزاری کرد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶

 آیین بازگشایی پروژه‌های شهرستان فیروزه  آیین بازگشایی پروژه‌های شهرستان فیروزه  آیین بازگشایی پروژه‌های شهرستان فیروزه  آیین بازگشایی پروژه‌های شهرستان فیروزه  آیین بازگشایی پروژه‌های شهرستان فیروزه

دیدگاه ها